Tallinnas Saku Suurhallis

27. oktoober 2015 10.00-21.00

Kas tead, mis on Wealth Forum?

Robert Kiyosaki teeb oma 2015. aasta Ida-Euroopa ainsa ülesastumise Eestis. Saalis on 3500 kuulajat enam kui 8 riigist. Jah, see tuleb võimas ja erakordne. Lisaks maailmakuulsale Robert Kiyosakile astuvad lavale veel Kim Kiyosaki Eric Edmeades, Asel Sydykova ja Kevin Green. Need esinejad on muutnud tänaseks miljonite inimeste elusid.

Kui 2008. aasta finantskriis lõi tugevasti, siis see oli soojendus selleks, mis meid ees ootab! Kas sa oled selleks valmis? Robert Kiyosaki ennustas eelmist krahhi juba 2002. aastal ja ta tegi seda täpselt! Robert Kiyosaki:„Ma ennustan, et eelmisest suurem krahh tuleb juba 2016. aastal, kuid neile, kes on ettevalmistunud, on tulevik väga helge!”

Selleks, et olla valmis eesootavateks ebastabiilseteks aegadeks, pead olema kursis tänaste finantsmaailma reeglitega. Täna on viimane aeg, et need endale selgeks teha!

Kahjuks ei valmista meie koolisüsteem inimesi ette karmi finantsmaailma sisenemiseks ja pea keegi ei õpeta, kuidas tänane finantssüsteem enda kasuks tööle panna. See on peamine põhjus, miks Edu Akadeemia korraldab Wealth Forumi (Jõukuse Foorum) ja toob Eestisse viis edukat inimest maailmast. Nad jagavad toimivaid strateegiaid, mille abil nad saavutasid finantsvabaduse ja mis ka sinu finantsilist kindlustunnet märkimisväärselt tõsta võivad!

See ei ole lihtsalt seminar või koolitus. Esimest korda tuuakse sulle koju kätte 5 maailmatasemel praktikut, kellest neli on juba mõnda aega multimiljonärid ja üks sinnapoole teel. See on esmakordne võimalus Eestis õppida nii mitmelt maailmatasemel tegijalt ühe päeva jooksul.

Lisaks on saalis tuhandeid edumeelseid inimesi, kellest igaüks võib olla sinu uus äripartner, sõber, mentor.

Lubame, et iga osaleja saab vähemalt kaks-kolm mõtet-ideed, mis muudavad tema elu paremaks ning piletisse investeeritud raha tasuvus on minimaalselt 10x, kui sa need ideed ellu viid.

Oleme selle väärtuses nii kindlad, et anname pileti ostule 100% raha tagasi garantii. Kui tunned mingil põhjusel, et see Wealth Forum ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest ürituse käigus märku ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Raha-tagasi-garantii-roosa_b

 

Wealth Forumil saad järgmisi teadmisi:

kui sa täna sõltud ühest sissetuleku allikast, siis mida peaksid tegema, et valmistuda 2016 toimuvaks finantskrahhiks, see üle elada ja sellest kasu lõigata;
strateegiad, mida saad koheselt rakendada, et oma tulemusi parandada;
kuidas olla edukam igas eluvaldkonnas ja seda kiiremini, kui sa täna arvata oskad;
kuidas luua ja süstematiseerida oma ettevõte, et sa poleks ettevõtte ori, vaid selle omamine pakuks naudingut;
oskused ja teadmised, mida vajad äris ja müügis edu saavutamiseks;
miks on just praegu parim aeg alustada ettevõtlusega ja mitte oodata homset;
mis sind edu saavutamisel tagasi hoiab ja kuidas takistused ületada;
põhimõtted, kuidas muuta palgatöötaja mõttelaad ettevõtja omaks;
kuidas olla edukas, hoolimata sellest, mis majanduses toimub.

 

Lisaks …

Ootame kuulajaid enam kui 8 riigist, mis annab sulle võimaluse rahvusvaheliste tutvuste loomiseks.
Saalis on 3500+ sinuga sarnaselt mõtlevat inimest, see energia, mis tekib, on võimas.
Esinejad keskenduvad sellele, et teadmised, mida sa Wealth Forumilt saad, oleks võimalik panna kohe ka praktikasse ja enda kasuks tööle.

Üritus on inglise keeles (eesti- ja venekeelse tõlke võimalusega)!logo

Wealth Forumi koostööpartnerid

Korralduslik info


Saku Suurhalli on Tallinna kesklinnast lihtne jõuda trollidega nr 6 ja 7 (Haabersti peatus). Vaata sõiduplaane siit. Samuti on hea tulla taksoga.


Esinejaid majutab Swissotel. Ka osalejatel on võimalik ööbida soodushinnaga 135 eurot öö ühene tuba, 150 eurot kahene. Soodushinna saamiseks tuleb kirjutada e-mail triin.teras@swissotel.com ja mainida salasõna Wealth Forum.

SL-TLL-logo


Üritusel ei ole eraldi lõunapausi vms. Võta endale kaasa pudel vett ja pakk pähkleid või mõni puuvili. PS. ära suurt toitu kaasa võta, sellega sind Saku Suurhalli sisse ei lubata! Küll on kohapeal olemas piisavalt toitlustuspunkte, lisaks asub Saku Suurhalli kõrval Rocca al Mare kaubanduskeskus toidupoe ja söögikohtadega.


Hoiame ruumi üsna jahedana eesmärgiga, et inimesed oleksid hommikust õhtuni värsked ja reipad. Seetõttu on soovitatav võtta kaasa midagi sellist, mida vajadusel peale panna. Ole ka valmis, et vahepeal läheb energia üles ja ehk tahad end siis kergemalt tunda.


Maie +3725240056 (ka vene keeles) ja
Kerli +37253469518 (ka inglise keeles).

 


 • saku-suurhall300

Esinejad

Robert Kiyosaki

autor ja finantshariduse ekspert

Robert Kiyosaki ennustas juba 2002. aastal täppi 2008. aasta finantskriisi, kuid täna ütleb ta, et see oli alles soojendus sellele, mis meid juba 2016. aastal ees võib oodata. Saa teada, kuidas järgmiseks kriisiks ettevalmistuda, et sa ei jääks ilma teadmistest, kuidas sellest suure kaotuse asemel hoopis kasu lõigata.
Läbi aegade suurim võimalus on tulemas, kas oled selleks valmis?

Robert Kiyosaki on USA-s finantshariduse ja rahalise vabaduse eestkõneleja, investor, ettevõtja ja bestsellerite autor. Tema kõige tuntum raamat on “Rikas isa, vaene isa”, mis on number 1 finantsraamat läbi aegade. Seda on müüdud üle 28 miljoni koopia.


Eelkõige on Robert Kiyosaki puhul tegemist investoriga, kelle portfelli kuulub tuhandeid ühikuid kinnisvara, naftapuurauke ja muid varasid, mis talle igakuiselt sadu tuhandeid dollareid passiivset tulu tekitavad.

Eric Edmeades

rahvusvaheline ettevõtja

Eric Edmeades annab edasi praktilisi nõuandeid, kuidas olla ja saada ettevõtte omanikuks, mis toimib süsteemina ka ilma sinuta. Nii saad oma praeguse või tulevase ettevõtte muuta passiivseks tuluallikaks, mis annab sulle rohkem vabadust, sissetulekuid ja vaba aega, et reisida, oma unistusi ellu viia ja perega aega veeta.

Lisaks õpetab Eric, kuidas leida oma esimesi või rohkem kliente, et sa ei peaks muretsema sinu ettevõttesse tuleva raha pärast.


Aitab kõige ise tegemisest ja 24/7 töögraafikust! Ericul on rahvusvahelist ettevõtluskogemust üle 20 aasta, mida ta kontsentreeritult sinuga jagab.

Eric Edmeades on üks paremaid ärimentoreid maailmas. Need, kes üheaegselt asjaga tegelevad JA seda õpetavad, on kõige väärtuslikumad. Ta on üles ehitanud mitmeid ettevõtteid nii, et tema enda kohalolek pole vajalik. Eric Edmeades on ostnud, kasvatanud ja müünud ettevõtteid erinevates valdkondades, nende seas mobiilindus, meditsiiniline treening, 3D kaamerate projekteerimine ja omanud isegi Hollywoodi eriefektide stuudiot, kus valminud filmide nagu Pirates of the Caribbean, Transformers ja Ironman efektid.

Hoolimata sellest, et tal on ka täna mitu ettevõtet, on tal piisavalt vaba aega, et tegeleda oma hobide, pere ja teiste ettevõtjate nõustamise ning koolitamisega. Ta on jaganud lava nii Anthony Robbinsi kui ka Richard Bransoniga ning aidanud tuhandetel ettevõtjatel liikuda ettevõtlusvabaduse suunas.

Asel Sydykova

rahvusvaheline koolitaja

Asel Sydykova annab sulle edasi edu psühholoogiat ehk kuidas mõtlevad edukad inimesed, et saaksid need põhimõtted oma elus kohe kasutusele võtta ja kohe edu suunas liikuma hakata. Kui arvad, et väikses riigis nagu Eesti pole võimalik edu saavutada, siis Asel on pärit Kõrgõstani väikesest mägikülast, ta läks 10 aastat tagasi Londonisse ilma sõnagi inglise keelt oskamata. Ta saavutas seal finantsvabaduse ja käivitab täna Kesk-Aasia suurimat koolitusettevõtet.

Lisaks on tema suur kirg esinemine. Ta on palju õppinud maailmatasemel koolitajatelt nagu Anthony Robbins, T. Harv Eker, Robert Kiyosaki, Richard Branson ja paljud teised. Täna tegutseb ta ka ise koolitajana, andes edasi nende kuulsate koolitajate õpetusi, aga lisades neile ka omapoolseid tõlgendusi.

Asel Sydykova: “Edukus ei vali rahvust, sugu, vanust ega välimust. Edu saavutavad need, kes usuvad oma unistuste võimalikkusesse ning tegutsevad selle nimel.”

Kim Kiyosaki

ettevõtja ja autor

Kim Kiyosakis on palju enamat kui ameerika miljoni dollari naeratus ja blondid kiharad. Ta oleks võinud jääda nautima oma miljonärist mehe Robert Kiyosaki edu ja finantsilist jõukust, kuid otsustas ise enda tulevikku ja olevikku kindlustada. Nii on ta õppinud ja arenenud, kogunud hulganisti teadmisi ja elukogemust ning saavutanud uskumatult palju.

Tänaseks on Kim Kiyosaki edukas ettevõtja, investor ja Rich Woman brändi looja, kes on eeskujuks miljonitele naistele. Ta on ideaalne näide edukast, iseseisvast ja julgest naisest, kellelt on tohutult õppida kõikidel inimestel.

Lisaks investeerimisele, ettevõtlusele, kinnisvarale ja raamatute kirjutamisele tegeleb Kim aktiivselt ka esinemistega, innustades tohutul hulgal mehi ja naisi oma kogemuste ning teadmistega. Tema kohta kehtib suurepäraselt lause: Vaga vesi, sügav põhi!

Kevin Green

ettevõtja ja investor

Kevin Green õpetab oma kogemuse põhjal, kuidas üürikinnisvaraga passiivset rahavoogu tekitada, et saaksid uusi teadamisi, kuidas kasvatada kinnisvaraportfelli või alustada selle loomist täna toimivate strateegiatega. Kevini teekond on saanud alguse just Robert Kiyosaki õpetustest. Täna on ta UK suurim elamukinnisvara omanik ja lisaks omab 27 ettevõtet.

Kevin Green on mees, kes on nõutud isegi Inglismaa riiklikul tasemel. 1984. aastal oli ta kodutu. Nüüdseks on ta multimiljonär. Ta nõustab Wales’i majandusministrit ja osaleb UK kõrghariduse tuleviku kujundamises. Ta on osalenud ülipopulaarses tõsielusarjas The Secret Millionaire.

Tema kireks on teiste harimine, motiveerimine ja inspireerimine ning ta oskab seda teha nii, et nakatab oma entusiasmiga kõiki. Kevin Greeni õpetused on praktilised ja lihtsasti järgitavad ning tänu sellele on ta nõutud esineja üle kogu maailma.

Pikalt oli sir Richard Branson Kevini isiklik mentor ja tänaseks on Kevin lava jaganud nii Bransoni kui ka paljude teiste maailmakuulsate tegijatega.

Robert Kiyosaki õpetuste kasutajate tagasiside

Kiyosaki_richdad_poordad_books
 • Kristel Tandre


  Tänu Robert Kiyosaki raamatutele on minu elu 6 aasta jooksul pidevalt ja palju muutunud. Loobusin palgatööst, tegin ettevõtte, mille kaudu investeerin jooksvalt üürikorteritesse.
  Päris palju on ka muutunud minu suhtlusringkond ja seda tänu koolitustele ja seminaridele.

 • Henry Rebane


  Minu kogu teadlik arusaamine passiivsest sissetulekust ja enesearengust sai alguse Roberti raamatutest. Umbes 3 aastat tagasi olin sügavas depressioonis ja tundus, et elu on läbi ja soovisin siit ilmast lahkuda, kuna seda mida elult soovisin ei olnud võimalik saavutada nende teadmistega, mis mul olid. Robert avas mulle ukse, kus ma nägin, et on olemas ka teistsugune maailm. Kõik praegused tegevused ja mõtted on selles suunas, et aktiivsed sissetulekud muuta passiivseteks ning rahaline vabadus, mis tundus saavutamatu 100 aastaga on juba käega katsuda.

 • Kristjan Õunamägi


  Minus olid uskumused ja arusaamad, et finantsiline edu ja investeerimisoskused saavad tulla ainult raske ning vaevalise protsessiga. Kiyosakilt sain aga tõdemuse, et õige informatsiooni ja õppevalmiduse olemasolul võib investeerimine olla ka lihtne.

  Robert Kiyosaki on andnud mulle palju motivatsiooni ja inspiratsiooni ennast täiendada finantsilises valdkonnas ja saada ses osas parem orienteerumisvõime. Tunnen, et ka mu fookus on liikunud mujale – kui varem keskendusin kulude kokkuhoiule, siis nüüd väärtuse pakkumisele. Mõtlen igapäevaselt küsimusele: “Kuidas saan luua maksimaalselt väärtust võimalikult optimaalse tegutsemisega?”. Mõttemuster on muutunud ja finantsiline vabadus on oluliselt lähemal.

Registreeri siin (2100+ piletit on juba ostetud)

Tavapilet Kuld VIP
Sektorile vastav eraldi sissepääs ja istekoht  √  √  √
Istekoht kulla sektoris
Istekoht lauas lava ees
DVD Robert Kiyosaki materjalidega
VIP lounge snäkkide ja jookidega
Pildistamine Robert Kiyosakiga
Roberti inglisekeelne raamat
Bankett Roberti ja teiste esinejatega

 

SSH Piletitsoonid EST

1. Vali endale sobiv pilet ning kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma ja osalejate kontaktandmed ning vali makseviis

 

Pileti on ostnud juba 2100+ osalejat!

 

 

Koolitus on välja müüdud!

Notify me. We send you a message on your e-mail, if more tickets become available

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see koolitus ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest ürituse käigus märku ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Sind abistavad

Maie

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 52 400 56

Kerli

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 534 69518