UPW andis mulle päästetud lapsepõlve ja suuna, et oma tervise eest teadlikumalt hoolitseda.

10/09/2014

2012. aasta lõpus tuli mul meeletu vajadus oma elu üle kontroll saavutada ja 2013. aasta alguse üks oluline tegevus oli soovide ja eesmärkide seadmine erinevates eluvaldkondades. Selle kõige käigus lõin ka sellise üldise mindmapi, kuhu kirjutasin iga olulise eluvaldkonna jaoks mõned olulisemad soovid. Enesearengu ja hariduse alla julgesin kirjutada Tony Robbinsi koolitusel osalemise, kuid antud hetkel tundus see mulle kauge, suur ja võimatu. Mindmapilt valisin välja osa eesmärke, mille lülitasin oma 2013. aasta plaanidesse, kuid irooniliselt, just Tony Robbinsi koolitusel osalemise jätsin 2013. aasta plaanidest välja…Heily-Hindrea-UPW-l

Nagu rusikas silmaauku tuli jaanuaris UPW workshop. Olin just elus sellises faasis, kus käisin suuremate ja väiksemate vahedega psühholoogi juures, et lahendada oma elu varjutavaid sündmusi lapse- ja nooruspõlvest. Tol hetkel olin oma teemadega üsna tupikusse jõudnud. Kui ma workshopil kuulasin võimalust minna soodushinnaga Londonisse Tony koolitusele, siis mu süda karjus sees, et MINE, MINE, MINE. Loomulikult käisid peas kalkulatsioonid, kas ma saan seda endale ikka lubada? Tegelikult teadsin, et see raha on mul olemas ja nüüd on õige aeg seda kasutada. Mäletan, et kui jõudsin müügilaua juurde, siis mul süda niiviisi tagus sees ja käed värisesid. Mäletan ka, et kaine mõistus veel ütles mulle, et küsi ikka üle, kas sellest saab hiljem ka loobuda. Õnneks see võimalus oli, mu kaine mõistus rahunes ning nii ma nendele paberitele alla kirjutasin ja kingituseks antud raamatu kaasa haarasin. Muide tol hetkel ma ei teadnud, et ma olin koos Tony piletitega endale ka 2 Millionaire Mind Intensive´i piletit saanud  – ma neid ei olnud seal flipchartil märganud. Ühesõnaga see oli lahe üllatus, et ühe planeerimata reisi asemel Londonisse oli mul lausa kaks võimalik teha.

Kahe nädala jooksul pärast workshoppi saatsin oma psühholoogile teate, et teadmata ajani teen pausi. Tundsin, et järgmine asi, mida ma vajan, on mul juba planeeritud.

Kuidas see Tony UPW on minu edaspidist elu mõjutanud?  Peale UPW-d olin teadlikum toitumisest ning muutsin nii mõndagi harjumust, võtsin alla ~ 7 kg! Toitude kohta surfates leidsin endale suveks 3päevase jooga ja toortoidu laagri, mis andis mulle veel enam teadmist toitumisest. Õppisin nt sööma toortatart, mida ma tänaseni oma hommikusöögi smuutides kasutan. Samuti leidsin sealt endale jooga.


“Julgen nüüd palju suuremalt unistada ning tean, et miski pole võimatu”

Kõige suurem muutus on aga see, et UPW käigus tegime läbi ühe visuaalse rännaku, mis aitas mind koormast  (see miks ma psühholoogi juures käisin ) vabaneda. “It’s never too late to live a happy childhood.” – mõne aja pärast peale UPW-d hakkasin tundma, et koorem, mis mul enne ka füüsiliselt tunda andis oli kadunud. Ja see on siiani kadunud. Lisaboonusteks on näiteks uued harjumused: hommikuti teen endale smuutit või söön puuvilju, lõunaks teen tööl värsket salatit või käin Mustamäe tee Mahemarketis taimetoitu söömas. Olen hakanud rohkem käima Mahemarketis ja katsetama erinevaid ökotoite. Olen vahetanud välja tavalise suhkru palmisuhkru vastu, samuti avastasin enda jaoks kookosõli, mis on nüüd kreemi, huulepalsami, juuksemaski ja praadimise jaoks kasutusel. Ma ei ole muid asju siiski oma toitumisest kaotanud näiteks liha söön ikka, aga lihtsalt harvem.

UPW andis mulle päästetud lapsepõlve ja suuna, et oma tervise eest teadlikumalt hoolitseda. Ütlen ausalt – 2013 on olnud minu elu parim aasta. Ning ma tean ka miks. Nagu Tony-gi ütles, siis inimene tunneb ennast elavana, kui tal on pidev progress ja noo seda see aasta täis on olnud. Kui ma nüüd aasta lõpus vaatan tagasi, siis mul on selline tunne, et 2013 aasta alguses ma olin paar aastat noorem kui 2013 aasta lõpus. Selline tunne, et ma olen tulnud pika tee ning olen saanud elus õige kursi kätte. Julgen nüüd palju suuremalt unistada ning tean, et miski pole võimatu.

 Autor: Heily Hindrea, kes osales Londonis UPW koolitusel 2013. aastal
Loe lisaks:10 Anthony Robbinsi õppetundi, kuidas elada õnnelikumat elu ja kasvatada oma sisemist jõudu!