Resorts World Arena, Birmingham

22.-25.10.2020

Unleash the Power Within

Meil on hea meel kutsuda sind Birminghamis toimuvale 4päevasele Unleash the Power Within koolitusele, mis keskendub sellele, et tuua välja jõud ja võimekus, mis sinu sees juba olemas on. Lõpeta ootamine. Rakenda need tööle ja esita endale väljakutse elada oma kujundatud elu – keskkonna, ühiskonna ja teiste inimeste ettekirjutustest hoolimata.

Jõuad selgusele, mida sa elult tõeliselt tahad. Ületad oma suurimad takistused, mis sind seni tagasi on hoidnud. Vabastad selleks enese sees olevad vajalikud ressursid. Kõnnid hõõguvatel sütel! Ja avastad, et sa SAAD muuta oma elu igaveseks ja elada iseenda reeglite järgi.

Koolitusel õpid:

seljatama hirmud, mis sind tagasi hoiavad (ka alateadlikud);
looma oma ellu impulsi, mis aitab rasked asjad muuta lihtsaks;
arendama välja uusi jõulisi harjumusi, mille tulemusel saavutad maksimaalse energia, optimaalse tervise ja erakordse elujõu;
rakendama läbikukkumiskindlat süsteemi, mida järgid pikaajaliselt, eriti kui nõudmised, segavad faktorid ja frustratsioon su fookust kõigutada tahavad;
lõikama kasu rikkuse loomise võtmestrateegiatest, hoolimata majandusest ja muudest välistest jõududest.

Lisaks…

on koolitusel üle 10 000 inimese üle maailma;

Üritus on inglise keeles!

22.-25. oktoober 2020


RESORTS WORLD ARENA, BIRMINGHAMRegistreeri ja osta pilet siit

 

Ajakava lühidalt:

I päev 12.00 – 0.00
II päev 9.00 – 22.30
III päev 9.00 – 23.00
IV päev 9.30 – 19.00

Mis täpselt toimub?

Registreerumine I päeval 9.00 – 12.00. Registreerumisel antakse käepael ja töövihik. Uksed avatakse täpselt kell 12.00!

Muuda oma hirm tugevuseks: sütelkõnd

Kujutle, et hirm ei mõjuta sind enam. Mida sa teeksid? Mida muudaksid, annaksid, saavutaksid? Need, kes on elus edukad, jagavad ühte olulist omadust: nad suudavad oma hirmud ja piiravad uskumused panna enda kasuks tööle.

Õpid, kuidas saada vabaks hirmudest, mis sind tagasi hoiavad. Kõndides üle põletavate süte (see on kõigile vabatahtlik), mis tundub võimatu, mõistad, et kõik hirmud on ületatavad.

Muuda oma unistused reaalsuseks

Selguses on jõud. Teisel päeval õpid aru saama, mida sa tõeliselt tahad. Teed otsused ja plaani, kuidas oma unistusteni jõuda. Avastad 3 sammu, kuidas muuta oma elus ükskõik mida. Paned paika selged eesmärgid: karjääris, finantsides, tervises ja suhetes.

Õpid kasutama võimsat abivahendit, mis aitab kõigiga luua lähedasi suhteid ja mõistmist, olgu see vanema, partneri, töökaaslase või sõbrana.

Tee oma elus suur läbimurre

Nüüd, kui oled hirmud seljatanud ja selgeks mõelnud oma tõelised soovid ning teinud selge plaani, kuidas need saavutada, on veel vaid üks asi, mis hoiab sind tagasi. Need on sisemised konfliktid, mis tulenevad uskumustest.

Koged suuri muutusi, kui teed läbi protsessi, mille käigus piiravad uskumused asendatakse positiivsete ja edasiviivatega.

Saad teada, kui oluline on energia: 12 põhimõtet, kuidas oma keha ja vaimu eest hoolitseda

Mis on kõige olulisem faktor kvaliteetselt elamiseks? Vastus on energia. Tervis on kõige tähtsam, kuid kahjuks jätame selle tihti unarusse. Kui viid oma elu uuele tasandile, siis on oluline elada tervislikult ja omada suuri energiavarusid.

Õpid, kuidas õigesti toituda ja oma immuunsüsteemi mõjutada. Võta vastu Tony 10päevane väljakutse, mille jooksul õpida elama tervislikult ja tunned meeletut energiat.

  •  

    UPW-2013 a

Tähelepanu!

Unleash the Power Within koolituse programmis esineb üsna tihedalt jämedaid väljendeid ning vaid täiskasvanuile suunatud teemasid ja keelekasutust. Seetõttu on osalejatele kehtestatud vanuse alampiirang 13 eluaastat. 

13- kuni 16-aastastel lastel lubatakse osaleda vaid lapsevanema või hooldaja pideval järelvalvel ning lapsel peab olema oma pilet.
Alla 13-aastaseid lapsi ei lubata üritusele mitte ühelgi tingimusel.

Esineja

Anthony Robbins

Anthony Robbinsit on nimetatud motivatsioonikõnelejaks,

kuid nagu ta ise ütleb, siis motivatsioonil võib olla vaid ajutine mõju. Tony seevastu keskendub sellele, mis loob tulemusi – püsivalt.

Ta on miks? mees. Ta tahab teada, miks sa teed seda, mida teed – mis sind tiivustab, mille põhjal sa teed oma otsused ja miks on su elu täna just selline, nagu see on.

Mida on vaja, et luua erakordset elu? Tony on sellele küsimusele vastuseid otsinud üle kolme aastakümne. Tal endal on õnnestunud kohata, konsulteerida ja juhendada enam kui 3 miljonit väga erineva taustaga inimest ca 100 riigist – vangidest presidentideni, lapsevanematest profisportlasteni, gängiliikmetest tippjuhtideni.

Lisaks avalikele kõnelemistele on ta mõjutanud ligi 50 miljonit inimest 80 riigist läbi oma raamatute ja audiotekstide.

Eelmistel koolitustel osalenute tagasiside:

Jevgeni Kalbin


„Enne sinna minekut ma üldse ei kujutanud ette, mis mind seal ootab :) Praegu võin soovitada seda üritust kõigile oma sugulastele ja tuttavatele, sest see koolitus tõesti muudab inimese suhtumist elusse, inimestesse, iseendasse, ühesõnaga muudab täiesti inimest.“

Ergo Menov


„Täiega lahe koolitus. Esimesel päeval meeldis see, et sai enda hirmudest ja vanadest mustritest teada. Koolituse käigus need lihtsalt eemaldusid ja alles jäi südame tunnetus ja see, mida südames päriselt teha tahan.“

Registreeri ja osta pilet siit

1. Vali endale sobiv pilet ning kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma ja osalejate kontaktandmed ning vali makseviis

 

 

 

Koolitus on välja müüdud!

Notify me. We send you a message on your e-mail, if more tickets become available

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 525 34 50