London Excel Exhibition Centre

7.-10. aprill 2016

Unleash the Power Within

Meil on hea meel kutsuda sind Londonis toimuvale 4päevasele Unleash the Power Within koolitusele, mis keskendub sinu sisemisele põlemisele. Lõpeta ootamine. Rakenda tööle jõud, mis on sinu sees juba olemas, ja esita endale väljakutse elada oma kujundatud elu keskkonna, ühiskonna ja teiste inimeste ettekirjutustest hoolimata.

Jõuad selgusele, mida sa elult tõeliselt tahad. Ületad kõik takistused, mis sind seni tagasi on hoidnud. Vabastad selleks enese sees olevad vajalikud ressursid. Kõnnid hõõguvatel sütel! Ja avastad, et sa SAAD muuta oma elu igaveseks ja elada iseenda reeglite järgi.

Koolitusel õpid:

seljatama hirmud, mis sind tagasi hoiavad (ka alateadlikud);
looma oma ellu impulsi, mis aitab rasked asjad muuta lihtsaks;
arendama välja uusi jõulisi harjumusi, mille tulemusel saavutad maksimaalse energia, optimaalse tervise ja erakordse elujõu;
rakendama läbikukkumiskindlat süsteemi, mida järgid pikaajaliselt, eriti kui nõudmised, segavad faktorid ja frustratsioon su fookust kõigutada tahavad ;
lõikama kasu rikkuse loomise võtmestrateegiatest, hoolimata majandusest ja muudest välistest jõududest;

Lisaks…

on koolitusel üle 5000 inimese üle maailma;

Üritus on inglise keeles!

 

Ajakava lühidalt:

Neljapäev 7. aprill 12.00 – 0.00
Reede 8. aprill 9.00 – 22.30
Laupäev 9. aprill 9.00 – 23.00
Pühapäev 10. aprill 9.30 – 19.00

7. – 10. aprill 2016


London Excel Exhibition CentreRegistreeri ja osta pilet siit

Mis täpselt toimub?

Registreerumine neljapäeval 7. aprillil 9.00 – 12.00. Registreerumisel antakse käepael, töövihik ja nimesilt. Uksed avatakse täpselt kell 12.00!

Muuda oma hirm tugevuseks: sütelkõnd

Kujutle, et hirm ei mõjuta sind enam. Mida sa teeksid? Mida muudaksid, annaksid, saavutaksid? Need, kes on elus edukad, jagavad ühte olulist omadust, nad suudavad oma hirmud ja piiravad uskumused panna enda kasuks tööle.

Õpid, kuidas saada vabaks hirmudest, mis sind tagasi hoiavad. Kõndides üle põletavate süte (see on kõigile vabatahtlik), mis tundub võimatu, mõistad, et kõik hirmud on ületatavad.

Muuda oma unistused tõelisuseks.

Selguses on jõud. Teisel päeval õpid aru saama, mida sa tõeliselt tahad. Teed otsused ja plaani, kuidas oma unistusteni jõuda. Avastad 3 sammu, kuidas muuta oma elus ükskõik mida. Paned paika selged eesmärgid: karjääris, finantsides, tervises ja suhetes.

Õpid kasutama võimsat abivahendit, mis aitab kõigiga luua lähedasi suhteid ja mõistmist, olgu see vanema, partneri, töökaaslase või sõbrana.

Tee oma elus suur läbimurre.

Nüüd kui oled oma hirmud seljatanud ja selgeks mõelnud oma tõelised soovid ja teinud selge plaani, kuidas need saavutada, siis on veel vaid üks asi, mis hoiab sind tagasi. Need on sisemised konfliktid, mis tulenevad uskumustest.

Koged suuri muutusi, kui teed läbi protsessi, mille käigus piiravad uskumused asendatakse positiivsete ja edasiviivatega.

Saad teada, kui oluline on energia: 12 printsiipi, kuidas oma keha ja vaimu eest hoolitseda.

Mis on kõige olulisem faktor kvaliteetselt elamiseks? Vastus on energia. Tervis on kõige tähtsam, kuid kahjuks jätame selle tihti unarusse. Kui viid oma elu uuele tasandile, siis on oluline elada tervislikult ja omada suuri energiavarusid.

Õpid, kuidas õigesti toituda ja oma immuunsüsteemi mõjutada. Võta vastu Tony 10 päeva väljakutse, mille jooksul õpida elama tervislikult ja tunned meeletut energiat.

  •  

    UPW-2013 a

Korralduslik info

Lae info PDF kujul alla SIIT.


Exceli keskusele kõige lähemal asub London City airport. See on kahjuks ainus lennujaam, kuhu
ei lähe otselende ja samuti ei lenda sinna odavlennufirmad. Järgmine mugavam lennujaam on Stansted, kust on lihtne istuda bussi peale ja sõita Stratfordi, mis on Excelile juba üsna lähedal.

Gatwick ja Heathrow jäävad kaugemale. Gatwickist saab mugavalt rongi või bussiga kesklinna, sealt metrooga Stratfordi ja sealt DLR rongiga Excelisse.

Lend peaks jõudma Londonisse 6. aprillil ja tagasi peaks lendama kõige varem järgmisel päeval ehk 11.04.


Londonis on väga korralik ühistransport. Natuke sõltub, millisesse lennujaama Sa maandud, aga
üldpildis on kasutada: bussid, metroo ja DLR rongid. Kohe pärast Londonisse jõudmist soovitame Sul endale osta Oyster kaardi (seda saad suurematest jaamadest). Tegemist on kaardiga, kuhu peale saab raha laadida ja mida siis metroos, bussis, DLRis kasutada. Londonist lahkudes saad kaardi tagasi anda ja ka peale jäänud raha antakse Sulle tagasi.

Londoni transpordi kohta on väga hea lehekülg: www.tfl.gov.uk. Seal saad sisestada oma reisi journey plannerisse ja saad teada, kuidas punktist A punkti B jõuda.

Excelisse saamiseks tuleb esmalt jõuda Stratfordi ja sealt DLR rongiga edasi Becktoni suunas. Maha tulekuks sobib 2 peatust: Prince Regent ja Custom House (üks asub Exceli ühes otsas, teine teises).


Soodsate majutustega on Exceli lähedal keerulised lood. Ideaalsed on kõik majutused, mis jäävad DLRi liini lähedale. Ka Stratfordi piirkond ei ole kaugel, 4-5 peatust rongiga. Väga soovitame vaadata korterite, majade, tubade üürimist airbnb.com või homeaway.co.uk. Hotellide hinnad on enamasti palju kõrgemad.

Kindlasti on kasulik majutust kellegagi koos otsida. Siinkohal tuleb appi Facebooki grupp või event, kus omavahel suhelda. Oleme saanud majutuse inimese kohta vahemikus 50-120 eurot öö. Kui oled huvitatud ühisest ööbimisest, siis palun anna teada maie@eduakadeemia.ee. Seejärel saame kohe, kui info olemas, selle ka Sulle teele panna.


UPW koolituse juures on üks huvitav osa see, et lõuna- ja õhtusöögipause peaaegu ei olegi. Ja esmakordselt minejad üllatuvad kindlasti, kui saavad aru, et energia on nii kõrge, et kõht väga tühjaks ei lähe. Kindlasti soovitan võtta igal koolituspäeval endale kaasa pähkleid, rosinaid, müslibatoone, banaane ja suur pudel vett! Kohapeal on olemas ka müügikohad, kust saab osta juua ja ka süüa, aga kuna pause väga ei ole, siis võiks need selja/õlakotiga kaasas olla.


Anthony Robbinsi koolitustel hoitakse ruumi väga jahedana, seda eesmärgiga, et inimesed peaksid vastu hommikust südaööni. Seetõttu on ääretult oluline, et võtaksid kaasa midagi sellist, mida peale visata. Samas tehakse väga palju energilisi harjutusi, hüppamist jms, seega ole ka valmis, et vahepeal tahad end t-särgi väele võtta. Märksõnaks on kihilisus ja mugavus! Naisterahvad võiksid vältida kontsaga kingi. Esimesel päeval toimub üks osa õues ja hoiatame, et aprillis võib Londonis veel päris külm olla.


Kohapeal saab Edu Akadeemial olema eraldi laud, kuhu on alati võimalik pöörduda. Toredaks tavaks on saanud viimasel õhtul teha eestlaste õhtusöök, kus on võimalus kogu Eesti delegatsiooniga muljeid vahetada.
Kadri +37253583444 ja Roland +3725226474.

  • Excel London

Esineja

Anthony Robbins

Anthony Robbinsit on nimetatud motivatsioonikõnelejaks,

kuid nagu ta ise ütleb, siis motivatsioonil võib olla vaid ajutine mõju. Tony seevastu keskendub sellele, mis loob tulemusi – püsivalt.

Ta on ’miks?’ mees. Ta tahab teada, miks sa teed seda, mida teed – mis sind tiivustab, mille põhjal sa teed oma otsused ja miks on su elu täna just selline, nagu see on.

Mida on vaja, et luua erakordset elu? Tony on sellele küsimusele vastuseid otsinud üle kolme aastakümne. Tal endal on õnnestunud kohata, konsulteerida ja juhendada enam kui 3 miljonit väga erineva taustaga inimest ca 100 riigist: vangidest presidentideni, lapsevanematest profisportlasteni, gängiliikmetest tippjuhtideni.

Lisaks avalikele kõnelemistele on ta mõjutanud ligi 50 miljonit inimest 80 riigist läbi oma raamatute ja audiotekstide.

Eelmisel koolitusel osalenute tagasiside:

Jevgeni Kalbin


„Enne sinna minekut ma üldse ei kujutanud ette, mis mind seal ootab :) Praegu võin soovitada seda üritust kõigile oma sugulastele ja tuttavatele, sest see koolitus tõesti muudab inimese suhtumist elusse, inimestesse, iseendasse, ühesõnaga muudab täiesti inimest.“

Ergo Menov


„Täiega lahe koolitus. Esimesel päeval meeldis see, et sai enda hirmudest ja vanadest mustritest teada. Koolituse käigus need lihtsalt eemaldusid ja alles jäi südame tunnetus ja see, mida südames päriselt teha tahan.“

Registreeri ja osta pilet siit

1. Vali endale sobiv pilet ning kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma ja osalejate kontaktandmed ning vali makseviis

 

Koolitus on välja müüdud!

Kui soovid teavitust uutest piletitest või sarnaste koolituste toimumisest, jäta meile oma e-mail.

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see koolitus ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest ürituse käigus märku ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Kontakt

Kerli Hansen

Edu Akadeemia


Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 53 469 518