Tallinnas

19.03.2017

PASSION FOR SUCCESS

Esmakordselt on Eestisse tulemas filmi “The Secret” üks peategelastest, raamatu “The Success Principles” autor ja maailma nr 1 edutreener Jack Canfield.

Kui oled lugenud Jacki raamatuid või temaga muul viisil kokku puutunud, siis tead, et tegemist on oma valdkonna tõelise staariga. Kui Jack on sinu jaoks alles päris võõras, siis vaata kõrvalolevat videot, et saada aru, kui kuulus ja tasemel tegija ta tegelikult on. Tänu sellele, et ta füüsiliselt meie pisikesse Eestisse jõuab, avaneb sul erakordne võimalus temaga nii lähedalt kohtuda.

Jack on isiklikult aidanud sadu tuhandeid inimesi üle terve maailma saada multimiljonärideks, firmajuhtideks, tunnustatud autoriteks, juhtivateks müügispetsialistideks, edukateks ettevõtjateks ja tipptasemel sportlasteks, kel oleks samal ajal tasakaalus, rahuldustpakkuv ja tervislik elustiil.

Teadmine, kuidas edu saavutada, on sama nagu lukukombinatsiooni teadmine. Kui ükski number on puudu või vales järjekorras, siis lukk ei avane.

Vaatamata sellele, mis seisus sa oled täna, on sinu tulevik täielikult sinu enda kätes ja sul on võimalik luua just selline elu, nagu sa soovid.

Võid püüda seda ise välja mõelda ning raisata meeletult aega ja raha. Teine võimalus on protsessi märkimisväärselt kiirendada, õppides inimestelt, kes on edu saavutanud ja aidanud ka tuhandetel teistel inimestel seda teha.

Kui tead edu saavutamise põhimõtteid, siis ainus, mis sind eduni jõudmast takistada saab, on see, kas sa nende teadmistega midagi peale hakkad või mitte. Tegelikult on kõik vajalik sul juba olemas.

Mõlemad esinejad, kes sellel koolitusel üles astuvad, on alustanud mitte millestki. Kasutades samu põhimõtteid, mida nad sulle edasi annavad, on nad jõudnud märkimisväärse eduni ja seda mitte ainult finantsiliselt, vaid elus tervikuna.

Edu jätab jälgi!

Selle ürituse tulemusena tekib sul võimalus kogeda uudset enesekindlust kõikidel tasanditel – riskide võtmisel, otsuste tegemisel, hirmudest ja piiravatest uskumustest jagu saamisel, endale vajaliku küsimisel, tugigruppide moodustamisel, edu saavutamiseks tarvilike sammude astumisel ja takistuste ning väljakutsete kiuste sihikindluse säilitamisel.

Logodkoos_ÄPEA

 

19. märts 2017

kell 10.00-19.00


Tallinnas Salme kultuurikeskuses


 


Registreeri ja osta pilet siit

Seminaril osalemine annab sulle selge ja konkreetse teadmise:

kuidas saavutada edu nii tööalaselt kui elus tervikuna;
kuidas jõuda sealt, kus oled täna, sinna, kuhu tegelikult jõuda soovid;
milliseid põhimõtteid järgivad kõik püsivat edu saavutanud inimesed ja kuidas sina saad neid rakendada;
kuidas elada kirglikult ja saavutada oma suurimad eesmärgid;
kuidas luua oma ideaalne tulevik, olles õnnelik ja nautides protsessi.

See seminar on sulle, kui:

soovid elada kirglikumalt ja teha oma elus soovitud muutusi;
soovid lisainspiratsiooni ja uusi ideid;
tahad tõsta oma eneseusku ja armastada iseennast rohkem;
soovid olla efektiivsem ja saavutada soovitud tulemusi;
oled huvitatud oma finantsilise seisu parandamisest ja finantsvabaduse saavutamisest.

Üritus on inglise keeles! Lisatasu eest võimalik saada eestikeelne tõlge.

Mida õpid Jack Canfieldilt?

Kuidas 3 aasta jooksul kahekordistada oma tulemusi/sissetulekut ja sealjuures kahekordistada oma vaba aega.
Õpid lihtsa, kuid võimsa valemi (E+R=O), mis aitab sul iga olukorraga efektiivsemalt, kindlamalt ja edukamalt toime tulla.
Kuidas saada selgemaks oma eesmärk ja visioon (sh viimased uuringutulemused eesmärkide seadmise ja saavutamise teemadel).
Kuidas muuta oma sisekõnet ja piiravaid uskumusi, et edu saavutamist toetada.
Kuidas programmeerida oma alateadvust, et vabastada loov mõtlemine ja suurendada motivatsiooni oma ideede ellu viimiseks.
Kuidas kasutada külgetõmbeseadust efektiivsemalt, et eduni jõudmist kiirendada.
Kolm peamist viisi, kuidas inimesed oma edukust saboteerivad ja kuidas neid vältida.
Kuidas saada üle läbikukkumishirmust ja tegutsema hakata.
Kuidas saada üle hirmust keeldumise osas ja küsida endale seda, mida soovid.
Miks on oluline hoida eemal kurtjate seltskonnast ja ümbritseda end positiivsete, edule suunatud inimestega.
Miks, millal ja kuidas edukalt kasutada mastermind gruppe ja partnereid, kes sind vastutavana hoiavad.
Mis on igapäevased edudistsipliinid, mida järgida edukuse pikaajalise jätkumise eesmärgil.
jackcanfield

Mida õpid Janet Attwoodilt?

attwood

2014. aastal korraldatud küsitlusuurimuse tulemused näitasid, et ainult 14% eurooplastest on oma tööga rahul (Taanis oli näitaja 20%). Ameerikas oli see 30% ja Jaapanis kõigest 6%. Rahulolematus töö juures või armusuhetes, rahaasjades või kehakaalu osas – kõik see moodustab kokku suure hulga inimesi, kes lihtsalt kulgevad ja ei ela oma elu täiega. Kiretest (The Passion Test) loodi selleks, et need globaalsed statistikad ümber pöörata.

Janet viib läbi kiretesti protsessi, mis aitab sul leida üles just need tegevused ja valdkonnad, mille osas praegu kõige kirglikum oled. See aitab sul elada just sellist elu, nagu tegelikult soovid. Isegi, kui arvad, et tead, mille osas kirglik oled, siis üllatud, mida sa selle protsessi käigus enda kohta teada saad. Seda kinnitavad tuhanded testi tegijad.

Teed läbi maailma number üks kire leidmise protsessi;
Saad praktilisi nõuandeid selle kohta, kuidas elada tõeliselt kirglikku elu;
Jõuad selgusele, milline sinu huvidest ja kirgedest sulle just praegusel hetkel kõige rohkem korda läheb;
Saad teada, kuidas oma ellu tuua rohkem neid tegevusi, mida sa tegelikult armastad, ja vähendada neid, mida teha ei taha.

Esinejad

Jack Canfield

rahvusvaheline kõneleja ja autor

Jack Canfieldi tuntake eelkõige New York Times’i nr 1 bestseller raamatusarja “Chicken Soup for the Soul” kaaslooja ja -autorina. Sari koosneb 225 raamatust ning välja on antud enam kui 500 miljonit eksemplari 47 keeles.

Jack on lisaks Canfield Training Institute’i looja ja president. Firma tegeleb ettevõtjate, firmajuhtide ja müügispetsialistidega, aidates neil kiirendada oma isiklike, erialaste ja rahaliste eesmärkide saavutamist.

Jack on dünaamiline kõneleja ja võeti hiljuti National Speakers Association’i Speakers Hall of Fame liikmeks. Ta on esinenud enam kui 1000 raadio- ja telesaates, sh Oprah, Montel, Larry King Live, The Today Show ja 2-tunnine PBS Specials erisaade, mis rääkis ainult tema tööst ja tegemistest. Lisaks on Jack üks õpetajatest tuntud filmides The Secret, The Truth ja The Tapping Solution.

Jacki enimtuntud teosed on New York Times’i bestsellerid “The 10th Anniversary of the Success Principles: How to Get from Where You Are to Where You Want to Be”, “The Power of Focus”, “The Aladdin Factor” ja “Jack Canfield’s Key to Living the Law of Attraction.”

Kõik eelmainitud sisaldavad võimsaid strateegiaid, mis on loodud inimesi edu saavutamiseks julgustama ja inspireerima. Jacki visioon on 1 miljonile inimesele oma edu põhimõtted edasi anda, et nemad omakorda seda pärandit teistele jagada saaksid. Tänaseks on tal selle jaoks olemas materjalid, live koolitused ja online kursused.

Jack on esitlenud neid võimsaid põhimõtteid ja läbimurdestrateegiaid juba 40 aastat firmadele, valitsustele ja ülikoolidele rohkem kui 30 riigis. Tema klientide hulka kuuluvad teiste seas Virgin Records, SONY Pictures, Daimler-Chrysler, KFC, Federal Express, GE, Johnson & Johnson, Merrill Lynch, Campbell’s Soup, Re/Max, The Million Dollar Forum, The Million Dollar Roundtable ja The Young Presidents Organization.

Janet Attwood

The Passion Test'i looja

Janet Bray Attwood on New York Times’i bestselleri „The Passion Test“ kaasautor. Ta on juhendanud sadu tuhandeid inimesi üle maailma läbi kiretesti protsessi. See on maailma nr üks protsess, mis aitab paremini mõista, mis on sinu kirg ja kuidas jõuda selleni, et sa sellega igapäevaselt järjest rohkem tegeleksid. Protsessi õpetavad üle 2000 litsentseeritud coach’i enam kui 50 riigis üle maailma.

Janet on jaganud lava selliste inimestega nagu Sir Richard Branson, Stephen Covey, Jack Canfield, Dalai Lama, T. Harv Eker jpt.

Janetil on eduka professionaali taust, olles endine turundusosakonna direktor organisatsioonis Books are Fun, mis müüdi tema ametiaja jooksul 360 miljoni dollari eest Readers Digest’ile. Tipptasemel turunduseksperdina kutsuti teda hiljem sõlmima partnerlust Robert G. Alleni ja Mark Victor Hanseniga nende Enlightened Millionaire programmis.

Janeti ettevõte Enlightened Alliances vastutas 70% intervjuude läbiviimise eest filmile The Secret.

Tagasiside

  • Leanika Järve


    Jack Canfield on siiani minu lemmik ja loen tema raamatuid tihti. Käisin Jacki konverentsil USAs ja võin öelda, et see oli kindlasti üks elumuutvamaid kogemusi, sest sain esimest korda reaalselt aru, mida tähendab visualiseerimine, milline jõud sellel on ja kuidas seda kasutada. Ta tegi koolitusel väga lahedaid katseid, tõestades seda :) Tema nipid edukaks saamiseks on väga reaalselt teostavad ning ma soovitan kindlasti sellele koolitusele minna inimestel, kes tahavad edukaks saada :)

  • Kadri Kostjutsenko


    Mul oli au osa võtta Jack Canfieldi viiepäevasest seminarist “Success Principles”. Need olid viis elumuutvat päeva. Viis päeva Jacki ja kahesaja inspireeriva inimesega panid aluse minu ülejäänud elule. Jack on erakordne õpetaja, kes näitab sulle, kus sinu edu blokk on ja kuidas sellest läbi lüüa. Ma olen kogenud paljusid kõnelejaid ja õpetajaid nii USAs, Taanis kui ka Eestis. Jack oli väärt minu raha ja aega! Üks parimatest investeeringutest. Nendega, kellega seal kohtusin, suhtlen siiani ja toetame üksteist oma eesmärkide saavutamisel.

Registreeri ja osta pilet siit

Tavapilet Kuld VIP
Piletitüübile vastav registreerimine  √  √  √
Istekoht tavapileti alas  √
Istekoht kulla alas  √
Istekoht VIP alas
Wealth Forum 2015 salvestus
Jack Canfieldi raamat “Success Principles”  √
Jack Canfieldi autogramm raamatule
VIP lõunasöök
Bankett koos esinejatega
Foto Jack Canfieldiga

 

1. Vali endale sobiv pilet ning kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma ja osalejate kontaktandmed ning vali makseviis

 

 

Koolitus on välja müüdud!

Notify me. We send you a message on your e-mail, if more tickets become available

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see koolitus ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest ürituse käigus märku ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril:

+372 525 3450