Oma kodu

Suvi 2020

Edu Akadeemia täispakett

 

Elame erakordsel ajal – keegi meist poleks ette näinud olukorda, mis täna maailmas valitseb. Otsustasime Edu Akadeemia tiimiga panustada sellesse, et saaksid ka praegusel keerulisel ajal maksimaalselt enesearenguga tegeleda ning läbi selle valmistada end ette eesseisvaks keeruliseks perioodiks.

Panime kokku täiesti enneolematu Edu Akadeemia täispaketi, mis sisaldab mõlemat meie raamatut ja kõiki online kursusi ja seda kõike meeletu soodustusega!

Loe täpsemalt altpoolt…

 

Mida pakett sisaldab?

 

 

Ettevõtlusega alustamise online kursus

5-nädalane “Ettevõtlusega alustamise online kursus” – alusta kasvõi kohe. Kursus toob sinuni üle 30 video sellest, kuidas samm-sammult jõuda soovist ettevõtlusega alustada selleni, et sul on olemas reaalselt tegutsev ja edu tagavatele alustele rajatud ettevõte.

“Sisu oli suurepärane, kompaktne, motiveeriv. Olen innustatud ja viin oma äriplaani nüüd ellu.” – Heiki

Online kursus koosneb 5 moodulist ja kokku üle 30 videost: 

1. Enne, kui alustad
2. Ettevõtte loomine
3. Esimese ostja leidmine
4. Ettevõtte jätkusuutlikuks muutmine
5. Eduka ettevõtte loomine

Online kursus “Usu endasse”

Usu endasse online kursus toob sinuni 5 sammulise mudeli, kuidas saad ise märkimisväärselt enesekindlust juurde genereerida ja endas kahtlemist ning ebakindlust oluliselt vähendada. Saad üle 30 praktilise nõuande, harjutuse, küsimuse, mille abil olla enesekindlam, saada üle otsustamatusest ja endas kahtlemisest.

“Kirjeldasid kõiki mu mõtteid ja tundeid ja äratundmisi! Aitäh sellise kompleksse lähenemise eest ning ma olen 1. korda väga üllatunud nii hea kvaliteediga videokoolituse üle eestlase poolt!” – Merle

5 sammu oma eneseusu märkimisväärseks kasvatamiseks ja endas kahtlemise vähendamiseks, mille kohta online kursusel õpid on:

1. Kuidas muuta otsustusvõimetus otsusteks
2. Kuidas muuta endas kahtlemine tegutsemiseks
3. Kuidas muuta hirm elevuseks
4. Kuidas muuta asjade edasilükkamine nende ärategemiseks
5. Kuidas mugavustsoonis olemine ja muretsemine progressiks ja arenguks pöörata

 

Online kursus “Sinu parim aasta”

See online kursus baseerub kahel kokku rohkem kui 10 000 eurot maksval koolitusel Anthony Robbinsilt ja Eric Edmeadeselt. See aitab sul luua parima võimaliku järgmise aasta ja terve ülejäänud elu.

“Ole avatud, et see on võimalik. Ära pane tammi ette oma võimalustele. Teen tänu sellele asju, mida pidasin kunagi võimatuks. Aitäh teile!” – Triin Tõnne

Veebikoolituse 1. osas kohandad oma praeguseid uskumusi, väärtusi ja harjumusi ning viid seejärel läbi samm haaval pikaajalised muudatused, mis suunavad sind unistuste elu poole.

Veebikoolituse 2. osa aitab sul leida oma elu eesmärki ja saad teada, mis sind tõeliselt motiveerib. Kohanda oma väärtused vastavaks ja hakka elama elu, millest unistad.

Raamat “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma”

Raamat, mis annab praktilisi ja koheselt rakendatavaid nõuandeid 12 olulises eluvaldkonnas, mida koolis ei õpetata, nende seas mitmed teemad, mis väga olulised praegusel ajal – tervis, suhted, finantsid jne. Raamat on tänaseks müünud ligi 8000 koopiat ja saanud suurepärast tagasisidet väga suurelt hulgalt lugejatelt – nii noortelt kui ka vanadelt. 

Tagasisidet raamatut lugenud tuntud eestlastelt:

Peep Vain: „Usun, et selle raamatu lugemine tekitab lugejas tahet oma elu mõnda valdkonda uuele tasemele upitada ning nii enda elukvaliteeti tervikuna parandada.“

Ott Kiivikas: “Minu jaoks selle raamatu väärtuslikuks just Rolandi enda tee ja kogemused, mida ta lugejatega jagab.  See on väärt lugemine!”

Jaak Roosaare: “See raamat on tõeline vägitükk! Ainuke negatiivne emotsioon seda raamatut lugedes on väike kadeduseuss – miks ei oleks võinud ma nii head raamatut ise kirjutada???”

Raamat “Minu elu kutse”

Sinus on peidus erakordsed anded, ära jäta maailma sellest kingitusest ilma. Värskelt ilmunud “Minu elu kutse” aitab sul avastada oma tõelise kire ja rakendada tegelik potentsiaal, et elu hakkaks sind kutsuma!

Mida on esimesed lugejad värskelt ilmunud raamatu kohta öelnud?

Epp Kärsin: “See raamat julgustas mind veelgi rohkem olema mina ise ja seadma eesmärke, mis kannavad kõrgemale ja kaugemale.”

Krista Lensin: “See raamat on väga hea õppematerjal neile, kes seisavad teelahkmel ja igatsevad uuesti tunda kirge, elevust, elutahet teha, muuta, luua…”

Tiina Saar-Veelmaa: “Näen psühholoogi ja karjäärinõustajana sageli, et inimesed ei leia muudatuste jaoks julgust. „Minu elu kutse“ on heaks kaasteeliseks enda üles leidmisel.”

 

Veebiseminar “Kuidas alanud majanduslanguseks valmis olla ja selle võimalustest kasu saada!”

Meid on lähiajal ees ootamas majanduslangus, mis võib hinnad viia alla 50% või rohkemgi. Täna on algus tehtud ja oleme hoogsalt sinnapoole teel. Küsimus on selles, kas sa oskad täna vaadata märke, mis annavad aimu, kuhu me liigume ja tead, mida ja millal teha? Kui ei, siis soovitame sel veebiseminaril osaleda, sest see võib märkimisväärselt muuta nii sinu kui su lähedaste ja sõprade valmisolekut alanud majanduslanguseks.

Veebiseminaril saad teada:

  • Praktilised ja konkreetsed sammud, mida saad kohe teha, et alanud majanduslanguseks valmis olla;
  • 3 jõukuse tüüpi;
  • 8 kapitali liiki – kuidas parandada oma olukorda nendes ning näha eesootavaid võimalusi;
  • Peamised takistused, miks inimesed ei valmistu ja majanduslanguste ajal kaotajateks jäävad;
  • 3 suurimat viga, mida inimesed teevad, mis nad võimalustest ilma jätab, ja kuidas sina saad neid vältida;
  • Milliseid positsioone võtta oma finantsportfellis.

NB! Veebiseminar on ingliskeelne!

Online kursus “12 asja, mida koolis ei õpetatud”

Sellel online kursusel saad sa terve hulga praktilisi ja koheselt rakendatavaid teadmisi 12 olulises eluvaldkonnas. Lisaks saad iga nädal endale ka kodutööd, mida teha.

See on kokku rohkem kui 6 tundi väärt sisu ja teemad on järgmised:

1. Kutsumus/kirg
2. Ettevõtlus
3. Eesmärgid
4. Suhted
5. Produktiivsus
6. Energia (toitumine ja tervis)
7. Mõju (müük ja turundus)
8. Kommunikatsioon ja avalik esinemine
9. Juhtimine
10. Spirituaalsus
11. Finantsid
12. Motivatsioon

 

Osta pakett siit

1. Vali toode ja kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ning vali makseviis

 

 

Koolitus on välja müüdud!

Notify me. We send you a message on your e-mail, if more tickets become available

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see raamat ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest märku ja maksame sulle kogu raha tagasi. Ja raamatut me sinult tagasi ei küsi.

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 525 34 50