Muljeid Anthony Robbinsi Londoni koolitusest

31/12/2014

Anthony Robbins on kindlasti üks inspireerivamaid inimesi, keda olen elus kohanud. Sellised inimesed tunned ära naeratuse järgi.

Liina

Londoni UPW koolitust soovitan kõigile, kelle jaoks on elu mõte (isiklik) areng. Ükskõik, kus kohas sa seal oma sisemisel redelil hetkel seisad, nende nelja ülihoogsa ja lõbusa päeva jooksul teed sa seal igatahes suure hüppe edasi. Seetõttu sobib see koolitus minu arust tõesti igaühele, – redelipulkade arv on teatavasti lõputu. Kõigil on kuskile hüpata!

Robbins valdab tehnikaid, mis panevad su fantaasiamaailma tööle nii, et sa koged maagilisi hetki. Need jäävad sinuga igavesti kaasas käima. Ta paneb sind otsa vaatama su uskumustele ja analüüsima, kas need toetavad sind ka tegelikult, või saboteerid hoopis iseennast nii mõneski olulises punktis. Või on see uskumus lihtsalt vananenud, hetk vajab midagi muud. Vaade enda põhiuskumustele oli värskendav, tegin nii mõnegi huvitava avastuse ja see on aidanud mul ennast täiustada.

Mulle meeldiski asja juures see fun ja tõsidus käsikäes. Naersin seal vahepeal mingeid harjutusi tehes pisarateni, teisalt sain endale heita tõsise kõrvalpilgu.  Äge oli ka see, et koos minuga tegi sedasama seal Londonis üle 5000 paarikümne eri rahvuse esindaja, mis tekitas saalis uskumatult ägeda energia;  igaühel neist oli ju erinev temperament.

Võimalusel soovitan minna Londonisse koos kaaslasega. Siis ei pea koju minnes muretsema, et sinu partner koduuksel võngub sulle vastu hoopis mingil muul sagedusel, kui sa ise.

Liina Teder