Edu Akadeemia OÜ
Tartu mnt 74 Tallinn 10144

info@eduakadeemia.ee
+37253583444

Tiim


Bret Pellenen
klienditugi

bret@eduakadeemia.ee

Bret leiab vastused kõigi huviliste ja ka juba koolitustele registreerunute küsimustele. Ja kui ka kohe vastust ei tea, siis leiab viisi, kuidas mure lahendada.


Kadri Kaljumets
asutaja

kadri@eduakadeemia.ee

Kadri jälgib, et Edu Akadeemias kõik sujuks ja et meie üritused oleksid tasemel ja osalejad saaksid elu muutva kogemuse. Ka Edu Akadeemia meeskonna kokkupanemine ja juhtimine pakub talle suurt naudingut.


Roland Tokko
asutaja

roland@eduakadeemia.ee

Roland jõuab tänu oma laiale rahvusvahelisele kontaktivõrgustikule põnevate koolitajateni, keda sinuni toome. Samuti vastutab ta Edu Akadeemia turunduse toimimise eest. Roland on Edu Akadeemia idee autor!


 


Kristina Orlova
assistent

kristina@eduakadeemia.ee

Kristina abistab meid detailsete tegemistega: uuendab kodulehte, vastutab osalejate nimekirjade ja ka puuduvate või parandamist vajavate arvete eest.


Kerttu Hrustaljov
projektijuht

kerttu@eduakadeemia.ee

+372 525 34 50

Kerttu abi koolituste korraldamisel on asendamatu. Hea projektijuhi töö tagab ürituse, kus kõik detailid paigas ja osalejad õnnelikud.


 

Lisaks abistab meid regulaarselt suur hulk vabatahtlikke, ilma kelleta ei oleks üksi Edu Akadeemia ettevõtmine see, mis täna. Kui oled huvitatud kaasa löömisest, siis anna endast Kadrile märku. Kohtumiseni järgmistel koolitustel!