Online'is

Alates sügis 2020

Kogukond
“Teadlikult õnnelik mina”

 

Oleme loonud virtuaalse kogukonna „Teadlikult õnnelik mina“, et aidata ja toetada kõiki, kes soovivad kujundada endale õnnelikumat elu ning leida sisemist rahulolu. 

Tihti on ÜKSI raske leida motivatsiooni, et teha elustiilis soovitud muudatusi, või puuduvad teadmised, laskmaks lahti muremõtetest ning enesehävituslikest mustritest. „Teadlikult õnnelik mina“ kogukond ongi loodud selleks, et pakkuda erinevatele vaimse tervisega seotud probleemidele lihtsaid, kuid samas tõhusaid lahendusi ning strateegiaid.

Oleme koondanud kogukonda erinevate alade spetsialistid nii kliiniliste psühholoogide, toitumisterapeutide, kogemusnõustajate, füsioterapeutide, rännakuterapeutide, aroomiterapeutide, lahendusnõustajate, NPA meetodi õpetajate kui paljude teiste spetsialistide näol.

Väga oluline on abi saamise jaoks rääkida oma tunnetest ja muredest nii, nagu need  tegelikult on. „Teadlikult õnnelik mina“ kogukond on tugivõrgustik, kus saad tunda end turvaliselt ja hoitud ning läbi kogemuste jagamise aidata ka teistel luua enda ellu veelgi rohkem õnne ja sära.

Vaata kogukonna kohta lähemalt siit:
http://onnelikmina.ee/

 

Online‘is

 

 

Oleme ääretult tänulikud, kui sa leiad, et „Teadlikult õnnelik mina“ kogukond omab väärtust sinule, su lähedastele ja meid ümbritsevatele inimestele, ning soovid uue kogukonnast osa saada.

Vaata kogukonna kohta lähemalt siit

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 525 34 50