Tallinnas

27. - 28.01.2018

INCEPTION MARKETING INTENSIVE WORKSHOP

 

Kui kliendid sinult ostavad, siis peaks see olema nende enda idee!
Nüüd on see võimalik.

See kahepäevane ülimalt praktiline ja turundusstrateegiatest tulvil workshop on suunatud mistahes tüüpi ettevõtetele. Inception Marketingi süsteemi saavad edukalt rakendada nii firmaomanikud, tegevjuhid, turundajad, coachid, konsultandid kui ka teised – kõik, kes soovivad mõista, kuidas toimib kellegi või millegi tõhus positiivne mõjutamine.

Õpi tekitama rohkem potentsiaalseid kliente, sõlmima rohkem müügitehinguid ning turundust automatiseerima, et kasutada oma aega efektiivsemalt ja tõsta ettevõtte väärtust kordades.


Selle workshopi käigus:

saad selguse, kes on sinu laiem sihtrühm või -rühmad;
avastad, kes on sinu ideaalsed sihtrühmad, kellele oma turundust suunata;
selgitad välja, mis sinu ideaalset klienti köidab;
lood toimiva ja kaasahaarava sõnumi, millega saad oma potentsiaalsete klientide tähelepanu;
saad teada, kuidas kümnekordistada oma klientide arvu ehk kuidas saada oma toodetest/teenustest huvituma tavapärase 3% asemel 30%+ oma potentsiaalsetest klientidest, ilma turunduseelarvet suurendamata;
paned kokku strateegilise ja sinu toodete/teenuste vastu huvi tekitava loo, mis aitab klientidel jõuda arusaamisele, et nad tahavad osta just sinu käest;
lood ja saad aru, kuidas kokku panna põnevaid ja toimivaid üleskutseid, mis muudavad ostuotsuse tegemise su potentsiaalsete klientide jaoks lihtsamaks;
õpid, kuidas aitab Inception Marketing saavutada ettevõtlusvabadust nii, et su ettevõte toimib ja kasvab sinu juuresolekuta.

27.-28. jaanuar
10.00-18.00


Viru Sokos Hotell Tallinn

Registreeri ja osta pilet siit


Lisaks on sul võimalus …

kohtuda terve hulga kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtjatega;
avardada oma mõttemaailma ja luua oma ettevõttele kiirem areng unistatud tulemusteni.

 

Üritus on inglise keeles!

Muuhulgas õpid sellel koolitusel

looma toimivaid ja võimsaid turunduskampaaniaid. Saad tuttavaks täiesti uue lähenemisega, mis aitab pidevalt parimaid tulemusi saavutada. Nende kahe päeva jooksul õpetab Eric sulle juhtivaid strateegiaid, mida on võimalik rakendada igas tegevusvaldkonnas ja mistahes laiuskraadil! Eric toetub sealjuures oma tohutule kogemustepagasile väga erinevate ettevõtete loomises ja kasvatamises mitmetel maailma turgudel ning enam kui 10 000 tunnile laval kõnelemisele. Tal on oma unikaalne õpetamise stiil, tänu millele saavad selgeks ja kinnistuvad kuulajates tema ideed lihtsasti;
saavutama läbimurret potentsiaalsete klientideni jõudmisel. Mistahes valdkonnas jõuab iga ettevõte kord frustreeriva punktini, kust edasi on raske kvaliteetseid kliente leida. Koolitusel seletab Eric lahti põhilised alustalad, millele toetudes saad luua suurepäraseid kliendikampaaniaid. Sealjuures paneb ta rõhku sellele, et jõuaksid tingimata täpselt sulle sobivate ja kvalifitseeritud klientideni, kes on valmis investeerima just sinu teenusesse või tootesse. Lihtsalt klientide leidmine on üks asi, hoopis teine aga kõrgväärtusega, ostuvalmis ja pikaajaliste enda juurde saamine. Eric annab sulle koolitusel vajalikud tööriistad, mida edukaks turundamiseks vajad;
eetiliselt turundama. Tänapäeval ütlevad paljud firmajuhid või konsultandid midaiganes, et soovitud tulemusteni jõuda, olgu öeldu tõene või väär. Ericuga veedetud kahe võimsa päeva järel lahkud täpsete juhenditega, kuidas turundada oma ideaalsetele klientidele, jäädes samal ajal ausaks ja truuks oma olemusele. Ei ole tarvis kasutada turundusgurude trikke ja saladusi ihaldatud tulemuste saavutamiseks. Piisab äraproovitud ja kindlatest süsteemidest, mis näitavad sulle täpselt, kuidas müüa, kasutades mõjusaid lugusid, usaldusväärsust ja detailset strateegiat. See aitab sul võita turundusmäng väärikalt.
Screen Shot 2017-11-18 at 14.55.57

Esineja

Eric Edmeades

rahvusvaheline ettevõtja

Eric Edmeades on pärit Kanadast, ta on pikaaegne edukas ettevõtja rahvusvahelisel tasandil.

Ta on üks paremaid ärimentoreid maailmas. Need, kes üheaegselt asjaga tegelevad JA seda õpetavad, on kõige väärtuslikumad. Ta on üles ehitanud mitmeid ettevõtteid nii, et tema enda kohalolek pole vajalik. Eric Edmeades on ostnud, kasvatanud ja müünud ettevõtteid erinevates valdkondades, nende seas mobiilindus, meditsiiniline treening, 3D kaamerate projekteerimine ja omanud isegi Hollywoodi eriefektide stuudiot, kus valminud filmide nagu Pirates of the Caribbean, Transformers ja Ironman efektid.

Hoolimata sellest, et tal on ka täna mitu ettevõtet, on tal piisavalt vaba aega, et tegeleda oma hobide, pere ja teiste ettevõtjate nõustamise ning koolitamisega. Mentorina on Eric väga praktiline. Tema koolitusprogrammides on täielik tasakaal kõrge energiatasemega inspiratsiooni ja realistlike strateegiate vahel, mis toovad ärimaailma tõelisi muutusi.

Ta on jaganud lava nii Anthony Robbinsi kui ka Richard Bransoniga ning aidanud tuhandetel ettevõtjatel liikuda ettevõtlusvabaduse suunas.

Eesti ettevõtjate kogemus

10997628_390232767828899_7472574420956561035_o

Eric on juba varasemalt mitmeid kordi Eestis käinud. Sel suvel toimunud Edu Akadeemia suvepäevadel tegime ettevõtjate paneeldiskussiooni, mille kõik 4 esinejat tõid välja Ericu kui kõige rohkem neid mõjutanud koolitaja.

  • Ühe ettevõtja ettevõtte käive kasvas pärast Ericu koolitusi 1,5 aastaga 10 korda.
  • Teine ettevõte, kelle omanikud Ericu koolitusel osalesid on 2,5 aastaga jõudnud 1 töötajaga ettevõttest 30 töötajani ja müüvad oma tooteid ka rahvusvaheliselt.
  • Kolmas näide on inimene, kes oli Ericu koolitusel osaledes veel palgatöötaja, kuid tänaseks on tal edukas paljude töötajatega advokaadibüroo.

Nad kõik on välja toonud, et Ericu koolitus(ed) on andnud neile väga palju konkreetseid ja praktilisi nõuandeid, mis on aidanud tulemusteni jõuda.

Lisaks sai Eric ülekaalukalt parima hinnangu nii esinemise kui ka sisu osas 2015. aastal Saku Suurhallis toimunud Wealth Forumil, kus oli üle 2500 osaleja.

Kursusel osalenute tagasiside

Eric3
  • Tauno Vään


    Eric pani mind sel koolitusel turundusest hoopis teisiti mõtlema. Nagu ta ise ütleb, et turundus peab töötama nagu kraan, mida saad alati lahti keerata, kui müüke juurde vaja, ning kinni keerata, kui ei suuda enam müüke ära teenindada. Eric on sel alal tõeline ekspert ja ta õpetab seda kõike väga kaasahaaravalt ning rohkete praktiliste näidete abil. Sain koolituselt palju ideid ja konkreetseid juhiseid ning lisaboonuseks ka rohkelt uusi kontakte!

  • Kirjutaja Getter


    Tegeledes igapäevaselt kirjutamise ja turundusega, olen aastate jooksul käinud päris korralikus mahus erinevatel turunduskoolitustel. Eric Edmeades’i Inception Marketingi koolitus oli igatepidi nauditav elamus – palju kasulikku infot segatuna mõnusa huumori ja mõtlemapanevate kogemuslugudega. Julgen soovitada nii alustavatele ettevõtetele kui kogenud turundushaidele, igaüks saab kindlasti midagi!

Koolitus on välja müüdud!

350 piletit workshopile on välja müüdud.

Lisa ennast ootenimekirja ja kui mõni koht vabaneb, siis võtame sinuga ühendust!

 

Pane ennast ootenimekirja SIIN.

 

 

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see koolitus ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest ürituse käigus märku ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 525 34 50