Keskpärasest üliedukaks!

10/01/2017

19. märtsil 2017 käis esmakordselt Eestis esinemas maailmakuulus Jack Canfield!

Canfieldi tuntakse eelkõige New York Timesi bestseller-raamatusarja „Chicken Soup for the Soul”  kaaslooja ja -autorina. See sari koosneb 225 raamatust ja välja on antud enam kui 500 miljonit eksemplari 47 keeles.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Canfield on esinenud umbes 1000 raadio- ja telesaates, sh Oprah’ külalisena, Larry King Live’is, The Today Show’s jt ning jaganud õpetusi filmides „The Secret“, „The Truth“ ja „The Tapping Solution“. Teda loetakse maailma kõige paremaks edutreeneriks.

Ent Jack Canfieldile ei ole elus midagi kandikul ette kantud. Tema lapsepõlv alkohoolikust ema ja töönarkomaanist isaga oli üsna heitlik. Ta pidi kooli suvevaheaegadel alati tööd tegema, et pere ots otsaga välja tuleks, ning ülikooliaastatel tuli tal reeglina leppida vaid spagettide ja tomatipasta söömisega.
Kõik muutus, kui ta kohtas oma mentorit W. Clement Stone’i – multimiljonäri, kes oli ennast nullist üles töötanud ja viis ta kurssi edu põhimõtetega. Jack hakkas lugema arendavaid raamatuid, osales sadadel seminaridel, kuulas tuhandeid tunde audioprogramme ja mis kõige olulisem, hakkas neid teadmisi ka ellu rakendama.

Nüüd on Jack Canfield võtnud endale missiooniks anda edu põhimõtteid edasi 1 miljonile inimesele, et nemad saaksid omakorda seda pärandit teistele jagada. Ta on rääkinud neist võimsatest eduteguritest ja läbimurdestrateegiatest juba 40 aastat paljudele suurfirmadele, valitsustele ja ülikoolidele enam kui 30 riigis.

“Üheks asjadest, mis võib inimestele takistuseks saada on… nad ei tea oma kirge. Kui sa suhtud kirglikult oma tegemistesse, teed sa kõik oma tegevuste parendamiseks.”

Jack on isiklikult aidanud sadadel tuhandetel inimestel üle terve maailma saada multimiljonäriks, firmajuhiks, tunnustatud autoriks, juhtivaks müügispetsialistiks, edukaks ettevõtjaks ja tipptasemel sportlaseks nii, et nende elu oleks samas tasakaalus, tervislik ja pakuks rahuldust.

„See, kui sa tead, kuidas edu saavutada, on võrreldav olukorraga, kus sa tead lukukombinatsiooni. Kui kasvõi üks number on puudu või vales järjekorras, siis lukk ei avane,” ütleb ta.

Vahet ei ole, mis olukorras sa praegu oled – sinu tulevik on täielikult sinu enda kätes ja sul on võimalik luua just selline elu, nagu sa soovid.

Sa võid ju püüda ise välja mõelda, kuidas seda teha, kuid nii raiskad meeletult aega ja raha. Teine võimalus on seda protsessi märkimisväärselt kiirendada, õppides inimestelt, kes on edu saavutanud ja aidanud ka tuhandetel teistel seda teha.

Jacki raamatu „Success Principles” esimene printsiip kõlabki nii: võta 100% vastutus oma elu eest. See tähendab, et kõik, mis sinu elus praegu on või mida ei ole, on su enda mõtete, käitumise ja tegevuse tulemus. Kui soovid mõnes eluvaldkonnas paremaks saada, siis muutus algab sinust endast. Lõpeta olude või inimeste süüdistamine ja halvustamine ning haara elul sarvist. Sa pead võtma isikliku vastutuse. Sa ei saa muuta olukordi, kuid sa saad muuta iseennast. Jälgi hoolega, mis su elus toimub – tulemused ei valeta! Kas sa arened ja saad paremaks selles, mida sa teed? Kas sa oled endaga rahul? Kas su tervis on korras? Kas sa saad seda, mida soovid? Kas su sissetulekud kasvavad?

Ole enda vastu aus ja kui soovid midagi parandada, siis tee midagi teisiti kui seni. Kui sa ei tea, kuidas seda teha, siis otsi keegi, kes on seda teinud ja teab.

 

Wealth Forum Women – ainult 1000 naisele!