Alates 1.09.2018

Leia omale coach!

Kas oled tundnud tugevat tegutsemistahet pärast mõnda koolitust, veebiseminari, raamatu lugemist või lihtsalt mõne hea nõuande saamist? Ja avastad peagi, et ind on kuhugi kadunud ning sa oled rutiinsetesse tegevustesse tagasi langenud…

Kas oled üksi pusinud millegi kallal, kuid lihtsalt ei oska või ei suuda enam edasi minna?

Kas tahad mõnda oma eluvaldkonda parandada, aga ei tea, kust pihta hakata või milliseid allikaid uskuda ja milliseid mitte?

Need on hetked, mil tasub küsida abi ja üks parimaid viise selleks on endale coach palgata.

Kõik maailma parimad tippsportlased kasutavad lisaks treeneritele coach’e, kes aitavad neil tippu jõuda ja seal püsida. Paljudel edukatel inimestel on mitu coach’i, kelle poole nad ühe või teise eluvaldkonna parandamiseks järjepidevalt pöörduvad.

Coach on keegi, kes on kokkulepitud ajaks pühendunud sellele, et sina saaksid oma soovitud tulemuse.

Coach oskab sinult küsida õigeid küsimusi, mis annab sulle selguse, kuhupoole sul liikuda tuleb. Tal ei pea olema ette näidata sinust paremaid tulemusi, küll aga peab ta oskama sinu parimaid omadusi välja tuua.

Täna on järjest rohkem inimesi, kes nimetab end coach’iks, kuid reaalsuses nende oskused ja kogemused selles valdkonnas on napid. Seetõttu tuleb coach’ide valikus olla väga ettevaatlik.

 

Mature businessman and young woman having a business meeting in the office, they are discussing together

 

 

Oleme siia lehele kokku koondanud coach’id, keda me julgeme Edu Akadeemia poolt soovitada.

 

Kuidas endale sobiv coach valida:

 1. Sõnasta probleem, mida soovid coach’i abil lahendada, või valdkond, milles soovid paremaks saada.
 2. Vali siit lehelt coach, kes on aidanud teisi sama probleemiga või tegeleb valdkonnas, mida soovid arendada.

 

 

1. Liina Rukki – The Passion Test®

The Passion Test® on maailmas #1 tööriist, mis aitab inimestel nende TOP 5 kirge välja selgitada ning annab juhised, kuidas oma unistuste elu elada.

Südame järgi elamine:

 • teeb õnnelikuks
 • teeb terveks
 • toob head suhted
 • toob edu

Tehes üks kord The Passion Test® läbi koos coach’iga, saad tööriista eluks ajaks, mis aitab sul ikka ja jälle endas selgusele jõuda ja oma unistuste poole liikuda.

The Passion Test® coaching koosneb kahest kohtumisest. Esimesel korral selgitame välja sinu TOP 5 kirge ja räägime sellest, kuidas oma unistuste järgi elada. Teisel korral leiame ja lükkame ümber uskumused, mis sind siiani on takistanud, et oma unistuste järgi püüelda ja täisväärtuslikumalt elada.

Coaching’u sessioone saab teha nii personaalselt näost-näkku kohtudes, kui ka Skype teel virtuaalselt.

 

The Passion Test® coaching’ul osalemise tulemusena:

 • saad teada, mis on sinu top 5 kirge, mille järgimine võimaldab sul elada õnnelikku, edukat ja täisväärtuslikku elu;
 • saad teada saladuse, kuidas elada õnnelikku ja täisväärtuslikku elu;
 • saad tööriista, mis aitab sul elu lõpuni hoida selgust asjades, mis on tegelikult sinu jaoks olulised;
 • saad teada, mis sind siiani piiranud on (mis on sinu negatiivsed uskumused);
 • saad oma uskumused ümber pöörata ja oskuse, kuidas edaspidi ise oma uskumusi ümber pöörata.

“Olin Passion Test’ist varem kuulnud, kuid selle tegemiseni jõudsin palju hiljem – ju siis oli vaja veel atra seada ja õige juhendaja ära oodata.  Sain tänu testile tagasi usu oma mahakantud kiresse ja veel suurema tahtmise sellest oma töö ja hobi teha – tee, mida käin, muutus palju sirgjoonelisemaks ja prioriteetid elus selgemaks. Aitäh, Liina!”

~Ave-Stina (Udam) – loovturundaja

“Mul oli äärmiselt hea meel veeta 2 kohtumist Liinaga. Ta oskab tunnetada Sinu “valusaid kohti” ja annab nõu kuidas elus edasi pürgida. Kohtumisel Liinaga ei ole päris nii, et üks küsib ja teine vastab, vaid algul õpime üksteist tundma ja seejärel asume oma unistusi ellu viima ;) Kindlasti tuleb aus olla iseenda vastu. Soovitan soojalt ja uskuge mind, te ei kahetse!”

~ Elise

Liina Rukki – The Passion Test®

 

Kahjuks on Liina oma elus õppinud raskel moel seda, kui oluline on teada oma kirge ja järgida oma südame häält. Täna päästab Liina inimeste elusid, aidates neil leida oma tõeline kirg ning andes neile kindlustunde, et elada täisväärtuslikku elu, saavutades kõike mida hing soovib, on võimalik.

 

Saa Liina oma coach'iks siit

2. Mikk Lainvoo – WildFit

WildFit on elustiil. See on läbimurre toitumise psühholoogias, mis aitab sinu mõtlemise ja toitumisharjumused püsivalt korda seada. WildFit kombineerib toitumisteaduse, mõtteviisi ja käitumisalaste muutuste põhimõtetega.

WildFit 90-päevane grupiprogramm on loodud kõigile, kes tunnevad, et nende suhe toiduga on korrast ära. Kes ei oska öelda suhkrule ei ja on seeläbi pidevas energiakriisis. Kuigi WildFit’i eesmärgiks ei ole kunagi olnud kehakaalu korrigeerimine, siis tuleb tõdeda, et see kaasneb paratamatult õigete toitumisharjumustega.

Programm kestab 90 päeva, täpsemalt 13 nädalat.

WildFiti põhimõtteid ja loogikaid tutvustab programmi looja Eric Edmeades isiklikult videote vahendusel (videod on ingliskeelsed). Esimesel, teisel ja viimasel nädalal on igal tööpäeval video. Vahepealsel perioodil on kaks videot nädalas – esmaspäeval ja reedel.

Lisaks toimuvad grupivideokõned minu juhendamisel – esimesel, teisel ja viimasel nädalal kolm korda nädalas, vahepealsel perioodil kaks korda nädalas – esmaspäeval ja reedel. Kõnede jooksul on kõigil grupi liikmetel võimalik küsida küsimusi ja saada tuge.

WildFiti veebikeskkonnast leiab korraliku retseptivaramu, palju boonusvideoid, erinevate toitainete info ja foorumi, kus saab küsimusi küsida. Lisaks liidetakse kõik WildFit 90 päeva programmis osalenud ühtsesse facebooki gruppi. Sealt on ka programmi järgselt alati võimalik nõu küsida või otse minu poole pöörduda.

 

WildFit programmi läbinud on suurimate muutustena välja toonud:

 • lõpliku vabanemise suhkrusõltuvusest;
 • rohkem energiat ja elujõudu;
 • tervisest pakatav nahk;
 • sügav ja rahulik uni;
 • vabanemine üleliigsest kehakaalust (jäädavalt).

“See 90 päevane väljakutse on minu jaoks olnud igati ootuseid ületav. Endale esialgu seatud eesmärk oli toitumine, millega ise rahul oleks ja mis annaks energiat, mitte ei rööviks seda. Eesmärgi saavutamisele aitas kindlasti kaasa ka ühine grupp ja jagatud kogemused. Aitäh osalejate ja veelkord Mikk, muutus mis sa sellega meie ellu tõid, on elumuutev, aitäh!

~ Kristjan Lind

“Minu poolt suured tänud, Mikk! Tõesti programm, mis muutis väga palju toitumisharjumusi ja sellega ka on muutnud eluviisi oluliselt tervislikumaks.”

~ Kersti Vilimaa

Mikk Lainvoo  – WildFit


Olen ettevõtja, WildFit
coach ja pidev enesearengu õpilane. Perekond ja lähedastega koos veedetud aeg on minu elus on väga tähtsal kohal. Soovin pakkuda oma perele parimat ja võimalikult palju nendega koos aega veeta. Püüan pidevalt leida erinevaid võimalusi enda ja oma ettevõtte arenguks.

Minu teekond coach’ina on alguse saanud soovist teisi aidata ja maailma paremaks muuta. Ma saan aru, et see kõlab natuke “roosiliselt”, aga ma mõtlen seda päris tõsiselt.

 

Saa Mikk oma coach'iks siit

3. Roland Tokko – Edu coaching

Jätkusuutliku edu saavutamine ükskõik millises eluvaldkonnas

Coaching’u käigus jagab Roland sinuga praktilisi ja konkreetseid nõuandeid ning samme, mis arvestades sinu hetkeolukorda tooksid enim tulemusi.

Coaching koosneb 4 kokkusaamisest:

 • sinu hetkeolukorra kaardistamine (kus sa oled, kuhu tahad jõuda ja mis on puudu, et soovitud tulemusi saavutada). Seame üheskoos paika sihi soovitud eluni jõudmiseks.
 • esimesed väikesed sammud, mis sind soovitud suunas liikuma aitavad;
 • teel ettetulevate takistuste ületamine ja pidurdavatest harjumustest lahti laskmine;
 • nõuanded, kuidas paika pandud plaan unistuste eluni järjekindlalt teoks teha, samal ajal teekonda nautides.

Coaching’u tulemusena saad teada:

 • selge sihi, kuhu poole oma elus liikuda ja mida edasi teha;
 • kuidas oma kutsumus või kirg sissetulekuks muuta;
 • mismoodi saavutada rohkem enesekindlust, usku iseendasse ja sellesse, et sa oled võimeline oma unistuste eluni jõudma;
 • kuidas ennast sisemiselt motiveerituna hoida, jõuda vähema ajaga rohkem ning ka rasketel hetkedel sisemist rahu säilitada;
 • mil moel märkimisväärselt rohkem häid võimalusi oma ellu tuua.

Roland Tokko – Edu coaching

 

Roland on üks keskmine eesti noormees, kes ei teadnud pikka aega, mida ta elult soovib: kelleks ta saada tahab ja milline tee valida.

Viimased 10 aastat on ta aga pühendunult tegelenud enesearenguga ja teinud suuri muudatusi igas eluvaldkonnas. Tänu sellele elab Roland praegu elu, mille ta on ise valinud ja mis teda kõige õnnelikumaks teeb.

Ta on laulja, laulukirjutaja, kirjanik, koolitaja ja suure missiooniga ettevõtja. Edu Akadeemia ühe asutajana aitab ta teistelgi inimestel välja tuua nende tegelikku potentsiaali.

Roland on raamatu “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” autor.

 

Saa Roland oma coach'iks siit

4. Kaido Kubri - DISC

DISCi (isiksusetüüpide analüüs ja mudel) õppimine tõstab hüppeliselt eneseteadlikkust ning samuti viib teiste inimeste mõistmise täiesti uuele tasemele.

DISC ei ole mingi lõplik tõde ja DISC ei lahenda olukordi inimeste eest ära, sest iga inimene ja iga olukord on unikaalne. Aga DISC annab suuna kätte ja ennekõike süstib lootust, et ületamatutena tunduvad situatsioonid on tegelikult lahendatavad, kui osata neid mõista ja neile õigesti (loe: teadlikumalt) läheneda.

DISC analüüsi 1,5-tunnine üks-ühele coaching sisaldab endas lisaks kohtumisele isikliku DISC analüüsi tulemusi ja 3-leheküljelist kirjalikku tagasisidet.

Kaido erinevatel DISC koolitustel on viimase 7 aasta jooksul osalenud üle 2200 inimese ja lisaks on Kaido vestelnud üks-ühele coaching’utel üle 900 inimesega.

Coaching’ul saad enda kohta tagasisidet järgmistel teemadel:

 • soovitused – mis vastavalt sinu isiksusetüübile võiksid olla sind kõige paremini motiveerivad tegurid, ja mis on demotiveerivad tegurid, mida vältida;
 • sinu loomulikud tugevused ja hinnang, kas need on hetkel maksimaalselt ära kasutatud;
 • sinu isiksusetüübiga kaasas käivad nõrgad küljed ja võimalused nende kompenseerimiseks;
 • sinu käitumine pingeolukorras vs käitumine tavaolukorras, nende erinevuse mõistmine ja teadlik suunamine;
 • konkreetsed soovitused, kuidas vältida läbipõlemist ja hoida ennast emotsionaalselt ja vaimselt värskena, liikudes samas uute eesmärkide poole ja tehes suurepäraselt oma igapäevast tööd.

Kõige tavalisem ja enamlevinud tagasiside on, et “Aa, nüüd ma saan aru!!” Aru saadakse paremini nii enda elus olnud isiklikest väljakutsetest kui ka arusaamatustest inimestega enda ümber – olgu siis tegemist elukaaslaste, pereliikmete, sõprade, kolleegide, ülemuste, alluvate või klientidega.

Kaido Kubri – DISC

 

Kaido on olnud DISCi fänn tänaseks üle 10 aasta ja Kaido missiooniks Eestis on suurendada eestlaste tolerantsust ja mõistmist erinevate inimeste suhtes ning õppida nägema ja hindama seda unikaalset väärtust, mida erinevad inimesed kõikvõimalikesse kooslustesse kaasa toovad.

Kuna erinevatest isiksusetüüpidest on enamik inimesi vähemalt midagi juba varem kuulnud, siis Kaido peamine eesmärk on koolituste ja coaching’ute käigus edasi anda võimalikult palju praktilisi DISC kasutusvõimalusi ja demüstifitseerida seda väliselt nii keerulist isiksusetüüpide maailma.

 

Saa Kaido oma coach'iks siit

Telli coach siit

1. Vali endale sobiv coach

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ning vali makseviis

 

 

Liina Rukki

Tavahind300,00

2 sessiooni (a’ 1-1,5h):
* Passion Test
* piiravad uskumused

Mikk Lainvoo

Tavahind1 247,00

* WildFiti põhiprogramm
* üksühele coaching

Roland Tokko

Tavahind1 200,00

* 4 sessiooni

Kaido Kubri

Tavahind156,00

* 1 sessioon

Sooduskoodi saad sisestada järgmisel lehel.

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 525 34 50