Tallinnas, Radisson Blu Olümpia konverentsikeskuses

3.11.2020

Business Freedom workshop

Business Freedom workshop on Eestis varem juba mitmeid kordi toimunud ja teadmised, mida see edasi annab, on muutnud kümnete Eesti ettevõtjate elu kardinaalselt. Loe mõningaid näiteid allpool.

Kas soovid olla järgmine edulugu?

Siis ole workshopil kohal!

Kas mäletad veel, miks sa ettevõtjaks said? Või saada soovid?

Kas selleks, et ohveradada oma nädalavahetused kuhjunud töö ärategemiseks?

Kas selleks, et saaksid oma sõpradest ja perest regulaarselt eemal olla?

Kas selleks, et rikkuda oma tervist ning tunda pidevat ärevust ja stressitunnet?

Usun, et su vastus kõigile neile küsimustele on kindel “Ei”.

Sa alustasid tõenäoliselt ettevõtjana, sest see tundus õige. Sa soovisid vabadust, mida iseenda peremees olemine annab, ja muuta maailma paremaks. Sa soovisid rakendada endas peituvat potentsiaali ja võimaldada imelist elu nii endale kui ka oma lähedastele.

On see nii?

Oma ettevõtte omamine võib olla kõige põnevam asi, mida sa kunagi teed.

Aga kui selle ellujäämine on täielikult sinu õlul, võib see kujuneda väga valusaks ja väsitavaks kogemuseks.

On kahte tüüpi ettevõtlusvabadust:

  1. Ettevõte, mis ei vaja üldse sinu kohalolu, et olla edukas.
  2. Ettevõte, mis võimaldab sul teha AINULT neid asju, mida sa TÕELISELT ARMASTAD.

Kumba soovid sina?

Osale Business Freedom workshopil ja saa teada, kuidas ühte neist kahest saavutada.

 

Üritus on inglise keeles!

3. november 2020, 10.00-17.00


Radisson Blu Olümpia


Registreeri ja osta pilet siit

Workshopil õpid:

Kuidas jõuda ettevõtlusvabaduseni nii, et su ettevõte toimib ja kasvab ka ilma sinu juuresolekuta või sa saad teha ainult neid tegevusi, mida soovid teha.
Kuidas lõpetada ise oma ettevõtte arengu takistamine;
Kuidas palgata ja hoida parimaid töötajaid;
Kuidas vähendada sulle ebameeldivate tegevuste hulka;
Kuidas ehitada ettevõte üles süsteemina, mida on võimalik müüa;
Kuidas saavutada edumaa konkurentide ees oma tegevusvaldkonnas;
Kuidas efektiivselt delegeerida.

Lisaks:

Kohtud paljude teiste ettevõtjate ning ettevõtlushuvilistega.

Kui sul on ettevõte või plaanid just alustada, siis oled oodatud osa saama sellest silmiavavast workshopist ning õppima edukalt rahvusvaheliselt ettevõtjalt.

Need teadmised võivad säästa sulle kümneid tuhandeid eurosid, hoides ära vigu, mida sa üksi pusides teeksid. Ja veelgi enam – sadu tunde raisatud aega ja närvikulu, mida sa saad ära hoida.

Fakte ettevõtluse kohta

Enamik ettevõtjaid alustab äriga uskudes, et olles ettevõtte omanik, on neil rohkem vaba aega ja finantsilist vabadust. Kahjuks on enamikul neist see vastupidi.
Reaalsus on see, et suurem osa ettevõtteid kukub läbi.
1/3 asutatud ettevõtetest ebaõnnestub juba esimesel aastal ning üle 50% kolmandaks aastaks. Peale 10 aastat on ainult 1% või 2% ettevõtetest endiselt tegutsemas.
Mis veel hullem, isegi ettevõtte omanikud, kellel “läheb hästi”, töötavad täna rohkem ja teenivad vähem kui kunagi varem. Ajad on karmid igal pool ja ettevõtte omanikel on väga suur koorem kanda.

Liitu Eric Edmeades’iga põneval teekonnal, mis õpetab sulle lihtsad ja praktilised sammud, mida ettevõtte omanikud saavad teha, et muuta oma ettevõtet tunduvalt efektiivsemaks ning edukamaks.

Business Freedom workshop

 

Kui muretsed liigse töötamise, väikse kasumi või liigse ettevõtlusest tuleneva stressi pärast, saab Ericu koolitus olema väga oluline investeering, mida sel aastal oma ettevõtte ja iseenda heaks teha.

Eesti ettevõtjate reaalsed tulemused Ericu koolitustest

– Kert Loide ettevõtte käive kasvas pärast Ericu koolitusi 1,5 aastaga 10 korda ja 4 aastat hiljem müüs ta oma firma edukalt. 

– Merle ja Erko Leemeti (Breden kids) ettevõte jõudis 5 aastaga 1 töötajaga ettevõttest 40 töötajani. Käive  kasvas 30 tuhandest 2 miljonini ja nad müüvad oma tooteid ka rahvusvaheliselt. 

– Erki Maidre ettevõtte personali arv kahekordistus, käive tõusis 4–5 korda ja lisaks kolmekordistus tootmisvõimsus. Seda kõigest aasta peale Business Freedom koolitusel osalemist.

Nad kõik on välja toonud, et Ericu koolitus(ed) on andnud neile väga palju konkreetseid ja praktilisi nõuandeid, mis on aidanud tulemusteni jõuda.

Edu Akadeemia suvepäevadel tegime ettevõtjate paneeldiskussiooni, mille kõik 4 esinejat nimetasid Ericut kui neid enim mõjutanud koolitajat.

Lisaks sai Eric ülekaalukalt parima hinnangu nii esinemise kui ka sisu osas 2015. aastal Saku Suurhallis toimunud Wealth Forumil, kus oli üle 2500 osaleja. Sama juhtus 2019. aastal Better You koolitusel, kus oli üle 4200 osaleja. 

Koolituse läbiviijast

Eric Edmeades

rahvusvaheline ettevõtja

Eric on tegutsenud rahvusvahelise ettevõtjana üle 20 aasta, alustades, ostes ja müües ettevõtteid 6 erinevas riigis.

Esimese firmaga kulus tal 6 aastat, saavutamaks täielik ettevõtlusvabadus, kus ettevõte kasvas ja toimis ilma tema kohaloluta.

Teise ettevõttega jõudis ta ettevõtlusvabaduseni juba 1,5 aastaga.

Ta on üks paremaid ärimentoreid maailmas. Need, kes üheaegselt asjaga tegelevad JA seda õpetavad, on kõige väärtuslikumad.

Anna Ericule võimalus muuta ka sinu elu ettevõtjana nauditavamaks.

Eric Edmeades on omanud ettevõtteid erinevates valdkondades, nende seas mobiilindus, meditsiiniline treening, 3D kaamerate projekteerimine ja isegi Hollywoodi eriefektide stuudio, kus on valminud selliste filmide nagu Pirates of the Caribbean, Transformers ja Ironman efektid.

Hoolimata sellest, et tal on ka täna mitu ettevõtet, on tal piisavalt vaba aega, et tegeleda oma hobide, pere ja teiste ettevõtjate nõustamise ning koolitamisega. Mentorina on Eric väga praktiline. Tema koolitusprogrammides on täielik tasakaal kõrge energiatasemega inspiratsiooni ja realistlike strateegiate vahel, mis toovad ärimaailma tõelisi muutusi.

Ta on jaganud lava nii Anthony Robbinsi kui ka Richard Bransoniga ning aidanud tuhandetel ettevõtjatel liikuda ettevõtlusvabaduse suunas.

Workshopil osalenute tagasiside:

Marko Laving


“Eric pani mõtlema päris mitme asja üle. Näiteks miks ma olen siiani palganud inimesi, kes mulle alguses küll väga meeldivad, aga kellel ma olen lõpuks ikkagi minna lasknud.”

Robert Sarv


“Mulle meeldis see, et Eric oskas praktiliste näidete kaudu sisustada väga olulisi põhimõtteid, millest ettevõtjad peaksid oma tegevuses lähtuma.”

Registreeri ja osta pilet siit

1. Vali endale sobiv pilet ning kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma ja osalejate kontaktandmed ning vali makseviis

 

Ülekanne

Tavahind97,00
Soodushind39,90

Business Freedom workshopi ülekande vaatamise õigus. Ülekannet saab vaadata ka salvestusena kuni 30 päeva peale üritust.

Pilet - VÄLJA MÜÜDUD

Tavahind200,00

1 inimese sissepääs worksopile + kingituseks kaasa:

  • Sinu parim aasta online kursus – väärtus 47 eurot
  • Toodete ja teenuste turule toomise 2-tunnine live grupicoaching (väärtus 97 euro)
  • Boonus Q/A webinar Ericuga pärast workshop‘i – too kohale oma kõige suuremad ettevõtlusega seotud küsimused ja mured. (väärtus – hindamatu)

Sooduskoodi saad sisestada järgmisel lehel.

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see koolitus ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest ürituse käigus märku ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 525 34 50