Tallinnas

12. - 16.03.2019

BUSINESS FREEDOM EXPERIENCE

See koolitus on tervele hulgale Eesti ettevõtjatele toonud erakordseid tulemusi ja aidanud saavutada märkimisväärselt rohkem ettevõtlusvabadust.

Business Freedom Experience on loodud kogenud rahvusvahelise ettevõtja ning maailmatasemel ärikoolitaja poolt. See on intensiivne ja efektiivne 5-päevane “ettevõtluskool”, mis keskendub ettevõtte omamisele, mitte selle administreerimisele.

Tänu testitud põhimõtetele ja ettevõtluse psühholoogiale aitab Business Freedom Experience tuua su ellu püsivad muutused. Saadud teadmistega suudad kasvatada oma ettevõtte käivet ja kasumit, samal ajal hoides tasakaalu oma elus.

Viie võimsa ja meelt lahutava päeva jooksul õpid sa toimivaid strateegiaid, kuidas tõsta müüki, palgata ja hoida parimaid inimesi, vabastada enda aega, luua oma ellu märkimisväärset finants- ja personaalset vabadust, nii et saaksid keskenduda asjadele, mis on tegelikult olulised. Näiteks sinu perekond ja tervis.

Koolitus on üle 3 aasta taas tagasi Eestis ja see on ainus Business Freedom Experience, mis 2019 aastal Euroopas toimub.

7 peamist praktikas toimivat strateegiat, mida Business Freedom Experience koolituselt teada saad:

Kuidas märgatavalt suurendada potentsiaalsete klientide arvu, kes leiavad tee sinu ettevõtteni.
Kuidas märgata „jäämägesid“ ettevõtluses, nendeks valmistuda ning neist kasu saada.
Kuidas leida, palgata ja hoida parimaid inimesi oma meeskonda.
Kuidas kasutada oma turundust, et õpetada potentsiaalseid kliente ostma vaid sinult ja MITTE su konkurentidelt.
Maailmatasemel liidrisoskused – oma ettevõtet kasvatades arened ka ise.
Kuidas vabastada oma graafikus rohkem aega isiklikule elule ja rollidele, mis sulle tegelikult meeldivad.
Kuidas tekitada tugev külgetõmme uute klientide, töötajate ja investorite silmis – võimaldab sinul keskenduda firma strateegilisele arendamisele, ilma et peaksid pidevalt muretsema reklaamimise ja kontaktide leidmise pärast;

12. – 16. märts 2019


Tallinn


Registreeri ja osta pilet siit

 

Lisaks …

Võimalus kohtuda terve hulga teiste kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtjatega. Eesti koolitusele tuleb kokku 200 osalejat ligi 20 riigist üle maailma.
Võimalus avardada oma mõttemaailma ja viia oma ettevõte järgmisele tasemele.
Mitmed osalejad teenivad koolituse käigus osalustasu tagasi!

Koolituse käigus toimub ettevõtlusmäng, kus osalejad jagunevad meeskondadesse, mille ülesandeks on 5 päeva jooksul teha reaalseid müüke. Enamasti müüakse meeskonnaliikmete olemasolevaid tooteid/teenuseid ja vahel luuakse hoopis täiesti uued. Korduvalt on osalejad selle käigus saanud ka oma osalustasu tagasi, mõni lausa mitmekordselt.

Üritus on inglise keeles!

Fakte ettevõtluse kohta

Enamik ettevõtjaid alustab äriga, sest nad usuvad, et olles ettevõtte omanik, on neil rohkem vaba aega ja finantsilist vabadust. Kahjuks enamikul neist on see vastupidi.
Reaalsus on see, et suurem osa ettevõtteid kukub läbi.
1/3 asutatud ettevõtetest juba esimesel aastal ning üle 50% kolmandaks aastaks.
Peale 10 aastat on ainult 1% või 2% ettevõtetest endiselt tegutsemas.
Mis veel hullem, isegi ettevõtte omanikud, kellel “läheb hästi” töötavad täna rohkem ja teenivad vähem kui kunagi varem. Ajad on karmid igal pool ja ettevõtte omanikel on väga suur koorem kanda.
Liitu Eric Edmeades’iga põneval teekonnal, mis õpetab sulle lihtsad ja praktilised sammud, mida ettevõtte omanikud saavad teha, et muuta oma ettevõtet tunduvalt efektiivsemaks ning edukamaks.
Kui muretsed liigse töötamise, väikse kasumi või liigse ettevõtlusest tuleneva stressi pärast, saab Business Freedom Experience olema sel aastal üks parimaid investeeringuid sinu äris.

Esineja

Eric Edmeades

rahvusvaheline ettevõtja

Eric on tegutsenud rahvusvahelise ettevõtjana üle 20 aasta, alustades, ostes ja müües ettevõtteid 6 erinevas riigis.

Esimese firmaga kulus tal 6 aastat, saavutamaks täielik ettevõtlusvabadus, kus ettevõte kasvas ja toimis ilma tema kohaloluta.

Teise ettevõttega jõudis ta ettevõtlusvabaduseni juba 1,5 aastaga.

Ta on üks paremaid ärimentoreid maailmas. Need, kes üheaegselt asjaga tegelevad JA seda õpetavad, on kõige väärtuslikumad.

Eric Edmeades on omanud ettevõtteid erinevates valdkondades, nende seas mobiilindus, meditsiiniline treening, 3D kaamerate projekteerimine ja isegi Hollywoodi eriefektide stuudio, kus on valminud selliste filmid nagu Pirates of the Caribbean, Transformers ja Ironman efektid.

Hoolimata sellest, et tal on ka täna mitu ettevõtet, on tal piisavalt vaba aega, et tegeleda oma hobide, pere ja teiste ettevõtjate nõustamise ning koolitamisega. Mentorina on Eric väga praktiline. Tema koolitusprogrammides on täielik tasakaal kõrge energiatasemega inspiratsiooni ja realistlike strateegiate vahel, mis toovad ärimaailma tõelisi muutusi.

Ta on jaganud lava nii Anthony Robbinsi kui Richard Bransoniga ning aidanud tuhandetel ettevõtjatel liikuda ettevõtlusvabaduse suunas.

Varem osalenute tulemused peale koolitusel osalemist

Business Freedom Experience grupipilt 2016

1. Ühe ettevõtja ettevõtte käive kasvas pärast Ericu koolitusi 1,5 aastaga 10 korda. 4 aastat hiljem ta müüs oma ettevõtte.

2. Teine ettevõte, kelle omanikud Ericu koolitusel osalesid on 2,5 aastaga jõudnud 1 töötajaga ettevõttest 30 töötajani ja müüvad oma tooteid ka rahvusvaheliselt.

3. Kolmanda ettevõtja personali arv kahekordistus, käive tõusis 4–5 korda ja lisaks kolmekordistus tootmisvõimsus. Seda kõigest aasta peale Business Freedom koolitusel osalemist.

Nad kõik on välja toonud, et Ericu koolitus(ed) on andnud neile väga palju konkreetseid ja praktilisi nõuandeid, mis on aidanud tulemusteni jõuda.

Eelmisel suvel toimunud Edu Akadeemia suvepäevadel tegime ettevõtjate paneeldiskussiooni, mille kõik 4 esinejat tõid välja Ericu kui kõige rohkem neid mõjutanud koolitaja.

Lisaks sai Eric ülekaalukalt parima hinnangu nii esinemise kui ka sisu osas 2015. aastal Saku Suurhallis toimunud Wealth Forumil, kus oli üle 2500 osaleja.

Registreeri ja osta pilet siit

1. Vali endale sobiv pilet ning kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma ja osalejate kontaktandmed ning vali makseviis

 

 

Koolitus on välja müüdud!

Notify me. We send you a message on your e-mail, if more tickets become available

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see koolitus ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest ürituse käigus märku ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 525 3450