Alates 28.11.2019

Muusikaalbum “BETTER YOU”

 

See muusikaalbum nägi ilmavalgust mitmel põhjusel. Kolm põhilist neist on siin:

Esiteks, lood sellel albumil on kirjutatud selleks, et sina saaksid parimaks versiooniks endast. Need aitavad sul üle saada hirmudest ja endas kahtlemisest ning panevad sind tegema asju, mida oled edasi lükanud, kuigi tead, et peaksid neid tegema.

Teiseks, album sai kokku pandud tõestamaks, mis kõik on sinu jaoks võimalik. Kui mina seda suutsin, suudad ka sina. 4 aastat enne albumi valmimist uskusin, et mina laulda ei oska, lisaks oli publiku ees laulmine mu suurim hirm. Mu negatiivsed uskumused muutusid, kui olin tutvunud oma hääleseadja Janice Pendarvis’ega. Nüüd armastan ma laulda ja luua inspireerivaid ning elumuutvaid lugusid.

Kas on midagi, mida tunned, et peaksid tegema, aga hirm hoiab sind tagasi? Leia õige õpetaja ja toetavad inimesed enda ümber, et pihta hakata. Kui tegemist on tõesti “sinu asjaga”, siis üllatud, kui kiirelt kõik õiges suunas liikuma hakkab!

Kolmandaks, need laulud on olnud suureks inspiratsiooniallikaks mulle endale ja teistele, kel on õnnestunud mind laval laulmas kuulda. Mitmed inimesed on öelnud, et on mind laulmise ajal salvestanud ja hiljem salvestust kuulanud, et saada üle rasketest aegadest või ammutada lihtsalt juurde energiat.

Kõige rohkem indu sain kommentaarist, milles öeldi, et “Roland, sa ei mõista. Kui sa neid laule ei jaga, ei jää sa mitte ainult ise ilma suurepärasest tundest, vaid võtad ka teistelt võimaluse saada osa sinu andest.” Seega, siin on nüüd album, millest kõik võivad osa saada!

Ja ära unusta ka enda andeid maailmaga jagamast!

 

Osta muusikaalbum siit

 

 

Muusikaalbumil on 12 ingliskeelset laulu, millest mitmed on kirjutatud mõne enesearengu raamatu või koolituse põhjal.
Laule leiab nii Anthony Robbinsi, Robin Sharma, Eric Edmeades’i, Nick Vujicic’i materjali kui ka Napoleon Hilli “Mõtlemist muutes rikkaks” raamatu ainetel. 

Seega on see hea viis väärt õppetunde endale alateadvusesse salvestada.

 

Laulude nimed

 1. Find the Genius In You
 2. We Did It
 3. Life Without Limits
 4. Love and Happiness Inside
 5. High Performers
 6. I Can Rise Up

7. Unleash the Power Within
8. True Freedom
9. 5AM Club
10. Life Happens For You
11. Life I’m Living In
12. Better You

Kuula albumil olevate laulude lõike siit:

Laulude autor ja esitaja

Roland Tokko

Edu Akadeemia üks asutajatest

“Minu jõudmine laulmiseni on olnud pisut ebatavaline. Veel 10 aastat tagasi oli avalik esinemine minu üks suurimaid hirme ja veel 4 aastat tagasi arvasin, et ma ei oska laulda… Ja ei osanudki. 

Olen kitarri mänginud ligi 20 aastat, kuid minu muusikakarjääri jaoks oli murdepunktiks hetk, kui ma 2016. aasta kevadel endale lauluõpetaja leidsin. Olin siis 31 aastane ja ei oleks oma kõige lennukamaski unenäos osanud näha, et võiksin kunagi oma isikliku muusikaalbumi väljaandmiseni jõuda. 

Mäletan, et minu esimestes laulutundides oli minu peamine lootus, et lauluõpetaja mind laulma ei pane. Seda enam on nüüd nii tore inimestelt kuulda, kuidas mu laulud neile innustust annavad, rasketest hetkedest üle saada aitavad ja inspireerivad tegema asju, mida nad ei usu, et on suutelised tegema.

Kui mina suudan, suudad ka sina!”

Roland on laulja / laulukirjutaja, autor, koolitaja ja suure missiooniga ettevõtja, kes püüab igal sammul luua võimalikult paljudele inimestele väärtust ja inspireerida neid elama just seda elu, mis neid kõige õnnelikumaks teeb.

Tagasiside lauludele esimestelt kuulajatelt

 • Ma lõpetasin ca 15 minutit tagasi Su albumi kuulamise ja olen pahviks löödud! Esiteks on see täiega äge album, teiseks aitasid need laulud mu hetkel kergelt pahuksis eraelu ja meeleolu positiivsele lainele tagasi ja olid toeks (ehk nad toimivad!). Seega tahtsin Sulle aitäh öelda. Mul oligi just vaja sellist “võta korraks paus ja mõtle järgi ja mine edasi, kõik saab korda” energialaksu.Kaisa Holsting

  Minu lemmik on muidugi nr 1 Find the Genius in You. Panin selle laulu käima ja esiteks tuli kananahk peale ja ma ei salga ka, et isegi pisarad tulid – Pilleriin Pedras

 • Olin esimesest akordist alates sellest plaadist lummuses ning mida lugu edasi, seda suuremaks lummus kasvas. Nendes lugudes on midagi müstilist, mis puudutab. Kuulad ihukarvad püsti ja saad aru, et need on lood, mille olemasolust oled enese teadmata puudust tundnud. Kõik laulud on mõnusalt kaasahaaravad ja üle pika aja, kui mitte esimest korda elus on hea meel selle üle, kui mõni laul “kummitama” jääb, sest kõiki neid laule tahaks veel ja veel kaasa laulda. Minu jaoks on see plaat, mis aitab halba tuju paremaks teha ning head tuju kõrgustesse viia. Aitäh Kadri Koppel

  Aitäh selle väga mõnusa positiivse laengu eest, Roland! Väga mõnus kuulamine – tekitab väga hea tunde! – Argo Luigas

 • Roland, mida asja, kui ägedad lood!! Minu tuju tegi kõige paremaks ja kummitab praegu kahe kõrva vahel lugu nr 10 (Life Happens For You) – Anni Vahter

Osta muusikaalbum siit

1. Vali endale sobiv toode ja kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ning vali makseviis

 

 

Better You CD

Tavahind14,95
 • Ostuga saad muusikaalbumi “Better You”
 • Kättesaamisel lisandub Eesti-sisene Smartposti saatmiskulu 2,59 eurot

Better You 3 CD-d

Tavahind45,00
Soodushind36,00
 • Ostuga saad 3 muusikaalbumit “Better You”
 • Kättesaamisel lisandub Eesti-sisene Smartposti saatmiskulu 2,59 eurot

Better You digitaalne muusikaalbum

Tavahind9,90
 • Ostuga saad digitaalse muusikaalbumi “Better You”

Sooduskoodi saad sisestada järgmisel lehel.

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see album ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest märku ja maksame sulle kogu raha tagasi. Ja albumit me sinult tagasi ei küsi.

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 525 34 50