Tallinnas, Saku Suurhallis

kuni 19.november

Better You
koolituse salvestus

 

Suurim ja rahvusvahelisim enesearengu koolitus, mis Eestis iial toimunud


Peaesineja

ROBIN SHARMA


6000 osalejat rohkem kui 100 riigist

Sündmus toimub JCI maailmakonverentsiga koostöös, mis tähendab, et sellega tuleb juba 3000 osalejat rohkem kui 100 riigist.
Edu Akadeemia toob juurde teise 3000 ning kokku tulebki Eesti läbi aegade suurim ja rahvusvaheliseim seminar.

Kas oled endale olulistes eluvaldkondades nii hea, kui saaksid olla? Kas oled nii produktiivne, distsiplineeritud ja õnnelik, kui sa tahaksid olla? Mis puudu jääb?

Sügaval sisimas teame kõik, et saaksime paremini. Sest alati saab.

Enamik meist sooviks olla:

parem sõber iseendale,
tervislikum toituja,
tublim trenniskäija,
parem partner oma kallimale,
teadlikum lapsevanem,
edukam ettevõtja,
või parem mis iganes muus valdkonnas.

Kui me soovime olla paremad nii paljudes valdkondades, siis miks me seda ei ole? Mis takistab meid oma eesmärke saavutamast?

Vastus on lihtne. Meid hoiavad tagasi valed harjumused ning vananenud uskumused, millest me ei pruugi isegi teadlikud olla või kui oleme, siis ei tea me tihti, kuidas neid muuta.

Duke’i ülikooli uuringu kohaselt on 40-45% meie igapäevastest tegevustest harjumused, mis võivad tunduda meie enda otsused, aga mis seda tegelikult ei ole. Meie harjumused määravad väga suure osa sellest, kas me oleme õnnetud ja depressioonis või õnnelikud.

Küll aga teame üht: areng algab mugavustsoonist väljaastumisega.

Tuleta meelde, mis juhtus sinu elukvaliteediga siis, kui sa viimati mõne uue ja edasiviiva harjumuse oma ellu tõid. Kas hakkasid jooksmas käima? Või regulaarselt sõpradele helistama? Või hakkasid igal õhtul tänupäevikut täitma? Sa ju tundsid muutust, eks ole?

Tule koolitusele ja aitame sul mugavustsoonist välja tulla ning näitame, kuidas vabaneda takistustest, mis sind tagasi hoiavad. Nendeks võivad olla:

endas kahtlemine ja enesekindluse puudumine,
oluliste tegevuste edasi lükkamine,
liigne muretsemine,
“õige aja” ootamine,
hirm, et sa pole piisavalt hea,
tähelepanu hajutamine (multitasking),
otsustamatus,
liigne nutiseadmete ja ekraani taga olemine,
perfektsionism,
laiskus,
enda võrdlemine teistega,
liiga hiline ärkamine ja magama minemine,
aja ja raha mõttetu kulutamine,
või midagi muud, mis sind tagasi hoiab.

 

5. november 2019, kell 10.00-18.00


Tallinnas, Saku Suurhallis


Vaata koolituse salvestust

 

Kujuta ette, kui palju paremaks su elu muutuks, kui lõpetaksid endas kahtlemise ning lisaksid oma ellu mõne uue ja kasuliku harjumuse, näiteks:

tegutsemise hirmust hoolimata,
järjekindluse,
harjumuse ennast pidevalt arendada (lugemine, koolitamine jne),
harjumuse tegevusi prioriseerida ning keskenduda neist olulisematele,
vanadest traumadest ja emotsioonidest lahti laskmise (andestamise),
regulaarse trenni,
pideva produktiivsuse tõstmise võimaluste otsimise,
hetkes olemise ja selle nautimise,
oma elukvaliteedi tõstmise igal võimalusel,
tervislikumalt toitumise,
harjumuse vähendada järk-järgult sotsiaalmeedias veedetud aega,
keskendumise ühele tegevusele korraga.

Lisa vajadusel enda jaoks veel üks harjumus, mida sooviksid oma ellu ja tule selle sooviga koolitusele.

 

Oleks ju äge, kui sa suudaksid mõne neist harjumustest oma igapäevaellu tuua? Oleksid sa õnnelikum? Distsiplineeritum? Enesekindlam? Pole küsimustki, eks ole!. :)

Vanade uskumuste ja harjumuste muutmine on võimalik ning jah – on väga suur tõenäosus, et sa otsustad seda just sellel koolitusel teha. Ja kuna otsusest üksi on vähe, siis tõenäoliselt teed seal oma harjumuste muutmiseks ka esimesed sammud, mis muudavad su elu palju paremaks.

Paari kuu pärast vaatad sellele päevale tagasi ja ütled: “Wow! Muutused minu elus saidki alguse sellelt koolituselt – nii nagu nad lubasid!” Ja tead mis – nüüd pole sul enam ühtegi takistust oma unistuste täitmiseks, sest sa tead, et sa suudad oma harjumusi muuta ning sul on selleks olemas ka konkreetsed tööriistad.

 

ÜRITUSEL ON EESTIKEELNE TÕLGE! Sisaldub pileti hinnas.

Tegemist on FM-tõlkega, mis levib FM-sagedusel nagu tavaline raadiojaam. Selle kasutamiseks peab su telefonis olema FM-raadio (palun kontrolli see kindlasti eelnevalt üle) ja kaasas kõrvaklapid. 

Mille poolest on 5. november eriline?

Kohal on maailmaklassi esinejad, kes on muutnud sadade tuhandete inimeste elu ja inspireerinud miljoneid. Nüüd on sinu kord.
Saad palju praktilisi teadmisi, mida saad kohe ka oma ellu rakendada.
Osalejad on rohkem kui 100 riigist. Mõtle, kui hea võimalus sul on uusi ja huvitavaid kontakte luua. Võid leida mõttekaaslasi kogu eluks, sest teid ühendab soov õppida ja olla parem versioon iseendast.
6000 sama mõttelaadiga osalejat. Kujuta seda energiat ette, mis kohapeal tekib!
Konkreetsed tööriistad, mida saad kasutada ja rakendada ka siis, kui esimene motivatsioonilaks on möödunud.

 

Better You lõpuks on sul taskus järgmised kasulikud teadmised:

Sa tead, kuidas muuta võimatuna tunduv võimalikuks.

Sul on viis selget ja konkreetset strateegiat, kuidas oma eesmärke, soove ja unistusi ellu viia.

Sa oskad vabaneda halbadest harjumustest.

Tead, kuidas uusi ja häid harjumusi oma ellu tuua.

Oskad märgata ja vabaneda uskumustest, mis sind tagasi hoiavad.

Lisaks ohtralt motivatsiooni, et viia oma elu vähemalt ühes valdkonnas järgmisele tasemele.

Ootame sind, kui …

 

… soovid saadud teadmisi ka päriselt rakendada;

… otsid teadmisi ja tööriistu, mille abil end paremaks muuta;

… soovid luua kontakte uute mõttekaaslastega;

… soovid saada motivatsiooni hüppe tegemiseks, mis viib su elu järgmisele tasemele.

Tähelepanu! Better You pole sulle, kui …

 

… sa ei soovi võtta vastutust oma arengu eest;

… sa ei soovi pühendada aega õppimisele;

… sa ei ole oma eluga rahul, aga ei soovi ka midagi muuta;

… sa ei soovi leida uusi mõttekaaslasi, et koos veel kaugemale jõuda.

Lavale astuvad

Robin Sharma

Kanadalane Robin Sharma on õigupoolest advokaat. See tähendab, et kõik, mida ta räägib, on loogiline ja läbi mõeldud. Samuti seda, et ta on võluv esineja, sest Põhja-Ameerika kohtusaalides ilma sarmita ei saa. Aga Sharma ei vaevanud ennast kohtus käimisega kaua, vaid kirjutas hoopis raamatu “Lugu mungast, kes müüs maha oma Ferrari”. Aastaks 2013 oli seda müüdud juba üle kolme miljoni eksemplari. Pärast seda läks arvepidamine sassi. Liiatigi kirjutas Sharma Ferrarita munga eneseabiraamatuid järjest juurde.

Põhimõtteliselt on Sharma liidrite liider, juhtide juhtija. Või kuidas teisiti nimetada meest, kelle teadmisi ammutavad nii rokkstaarid kui ka ettevõtlusmiljardärid. Tema juhtimismeetodeid kasutavad NASA, Nike ja Microsoft. Starbucksist rääkimata. Ja varsti kuulud nende hulka ka sina.

Vaata järgnevat lühikest Robin Sharma motivatsioonivideot ja mõtle, kas pole põnev, et sul on 5. novembril võimalik Robin Sharma mõtetest, energiast ja motiveerivast vibe’ist vahetult Saku Suurhalli saalis istudes osa saada!

Eric Edmeades

Eric Edmeades on viimased kakskümmend aastat asutanud, arendanud, müünud ja ostnud edukaid ettevõtteid kuues erinevas riigis ning väga mitmes erinevas valdkonnas, nende seas mobiilinduses ja 3D-kaamerate projekteerimises. Ericu omanduses oli ka tuntud Hollywoodi eriefektide stuudio, kus valmisid teiste hulgas “Avatar”, “Iron Man”, “Kariibi mere piraatide” ja “Transformerite” eriefektid.

Üle-eelmisel suvel tegime Edu Akadeemia suvepäevadel ettevõtjate paneeldiskussiooni, mille kõik 4 esinejat tõid välja Ericu kui kõige rohkem neid mõjutanud koolitaja. Lisaks sai Eric ülekaalukalt parima hinnangu nii esinemise kui ka sisu osas 2015. aastal Saku Suurhallis toimunud Wealth Forumil, kus oli üle 2500 osaleja.

Eric on hinnatud koolitaja ning nii äri- kui isiklik mentor. Ta on veetnud 20 erineva riigi lavadel rohkem kui 10 000 tundi ning inspireerinud oma mõtete ja energiaga sadu tuhandeid inimesi. Allolevas videos räägib Eric sellest, kuidas temas tekkis soov kõnelemisega inimesi aidata ning kui tähtis on oma eesmärkide saavutamiseks suurelt mõelda.

5. novembril kõneleb Eric sellest, kuidas muuta võimatu võimalikuks; kuidas mitte toita halbu harjumusi ning kuidas sisse harjutada häid.

 

Peep Vain

Peep on enesearengu koolituse maaletooja ja teerajaja. Tema ja tema poolt välja õpetatud koolitajate koolitustel on viimase kahekümne aasta jooksul osalenud kümneid tuhandeid inimesi nii Eestis kui välismaal. Tema koolitusfirmast Vain ja Partnerid kasvas 2010. aastal välja rahvusvaheliselt edukas tarkvarafirma Pipedrive. Peep on kahe eneseabi ja -arengu raamatu “Kõige tähtsam küsimus” ja “Keset elu” autor.

2014. aastal tegi ta oma tööellu pausi, mis kestis viis aastat. Selle aja jooksul laadis ta endasse sügavamaid teadmisi inimelu ja –psühholoogia eri aspektidest. Lisaks õppis ja õpib ta süvendatult muusikat. Nüüd on ta taas rõõmuga valmis soovijatega oma teadmisi, oskusi ja kogemusi jagama.

Marlen Annabel Kubri

Marlen Annabel on teadliku elu loomise koolitaja, videoblogi Marlen Annabel TV looja ning coach. Marlen aitab inimesel jõuda oma isikliku väeni ning õpetab lihtsate ja hästi praktiliste sammudega, kuidas igaüks saab ise oma elu muuta ja järgmise taseme peale astuda.

Marlen räägib Better You-l enesearmastusest ja enda eest hoolitsemisest. Kuidas võtta omaks, et kõik ongi hästi ja sinus on kõik olemas. Väärtustada ennast sellisena, nagu sa oled.

Koostööpartnerid/meedia

Tagasiside

 • Nende kahe päevaga sain ma teada rohkem, kui ülikoolis 3 aastaga. Ma pean end mitte päris algajaks – loen ja arendan end, kuid ma sain aru tänu Ericule, kui valedele asjadele ma keskendun. Ja mida valesti teen. Nüüd on mul ettekujutus, mis suunas oma äri arendada.

  Julia Bõstrova

  Eric Edmeadese koolitus oli parim, kus iganes käinud olen. Väga informatiivne, näpunäiteid jagav, inspireeriv.

  Jaane Piiri

 • Tutvustus polnud Eric Edmeadese koolitusele pooltki nii hea kui päriselus – aitäh kogemuse ja elamuse eest.

  Eliis Kosseson

  Eric Edmeades is very charismatic, my new favourite teacher. Taught me to make good use of my knowledge and skills. I finally have faith that in the future i will run a company. I had no idea that marketing and events like these could be so much fun and practical.

  Meriliis Varbola

 • Soovitan KÕIGIL kasutada sellist suurepärast võimalust ja osaleda Robini seminaril Tallinnas, hoiate kokku Kanada sõidu- ja ajakulu ning saate osa maailma ühe parima juhtimiskoolituse õpetustest! Mõningad Robini õpetussõnad võivad kohati tunduda lihtsad ja iseenesestmõistetavad, aga selles peitubki nende geniaalsus. Kui asjad on selged ja arusaadavad kõigi jaoks, siis on neid põhimõtteid ka kerge järgida ning kui korrastada oma mõttemaailm nende järgi, annavad nad elukestvaid tulemusi.

  Anti Roosiaas

Registreeri ja osta pilet siit

Koolitus on juba toimunud, vaata Better You salvestust!

Koolitus on välja müüdud!

Notify me. We send you a message on your e-mail, if more tickets become available

Kontakt

Bret Pellenen

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 51 87 212