8 asja, mille eest Edu Akadeemia 2016. aastal tänulik on

09/12/2016

Hästi oluline on teadvustada kõike head, mis su elus on. Tänulikkuse väljendamine ei tule kiires elutempos kahjuks igapäevaselt kuigi tihti meelde. Detsember on hea aeg, et vaadata mööduvale aastale tagasi ja olla tänulik. Panime kokku oma nimekirja asjadest, mille eest tahame 2016. aastal aitäh öelda.

web_20161106_img_4260

 

  • Oleme väga õnnelikud, kuna Edu Akadeemial on super tiim, kellega koos on ka kõik koolitusepäevad lõbusad ja energiat täis. See seltskond ei ole lihtsalt grupp inimesi, kes töötab ühise asja nimel. See on sõpruskond, kes tahab panustada ja ühiselt areneda, kelle poole saab alati murega pöörduda ja kellega koos on kogu aeg lihtsalt väga hea olla!
  • Oleme väga tänulikud kõigile, kes on astunud üles Edu Akadeemia üritustel ja seda nii laivis kui online´is. Aitäh, Eric Edmeades, Janet B Attwood, Peep Vain, JW Wilson, Brian Mayne, Harald Lepisk, Chris Martinson, Kaido Kubri, Timo Porval, Kristjan Kann jpt.
  • Nii uhked oleme oma klientide arengu üle! Alguse on saanud palju uusi ettevõtteid. Paljud Anthony Robbinsi koolitusel osalenud on saanud üle end siiani kinni hoidnud hirmudest ja teinud elus kannapöörde. Iga päev kuuleme inspireerivaid lugusid ja oleme õnnelikud.
  • Lõppev aasta on toonud meile üle maailma väga palju kontakte, millest on tekkinud järgmisel aastal teoks saavad plaanid – neid ootame juba suure põnevusega.
  • Me oleme tänulikud, et meil on võimalik teha seda, mida armastame. Leia sinagi üles see, mida naudid ja milles oled hea, ning kõik lausa voolab käes. Iga tegevuse jaoks, mida sina vihkad, on keegi, kes seda armastab.
  • Plaanisime pikalt, kuidas tulla välja igakuise liikmelisusega ja olla klientidele veel enam abiks asjades, mida koolis ei õpetata. Selle aasta septembris lõime Edu klubi, kus täna on 180 liiget ja aasta jooksul kaetakse 12 valdkonda.
  • Meil on hea meel, et meie igakuised webinarid on nii hästi vastu võetud. Novembris tegime oma läbi aegade webinarile registreerunute rekordi, milleks oli üle 4000 inimese.
  • Me oleme tänulikud, et saame igapäevaselt koos oma klientidega õppida ja areneda.

Selline sai meie esialgne list. Võta ka sina aega ja mõtle, mis on sinu elus hästi ja mille üle oled õnnelik ning tunned tänutunnet. Need ei pea olema suured – väärtustada tuleks ka selliseid igapäevaseid elementaarseid asju nagu kraanist tulev soe vesi, laual olev toit, soe tuba ja kas või pilve tagant piiluv päike.

Autor: Kadri Kaljumets