Online'is

12 nädalat

12 NÄDALANE ONLINE KURSUS “12 ASJA, MIDA KOOLIS EI ÕPETATUD”

 

Kas oled omandanud mõne teadmise ja mõelnud, miks seda ometi koolis ei õpetatud?

Oled eluks vajalikke teadmisi saanud katse-eksitusmeetodil, kulutades sealjuures palju raha, aega ja energiat, ning teinud vigu, mida oleks saanud ära hoida?

12 asja, mida koolis ei õpetatud 12-nädalalne online kursus on hea viis samanimelise ülimenuka raamatu parimate õppetundide ellu rakendamiseks.

Teadmised on ainult potentsiaalne jõud. Tegelik jõud peitub teadmiste rakendamises.

Jätame teooriad ukse taha ning läheme otse praktika juurde. Sellel online kursusel saad sa terve hulga praktilisi ja koheselt rakendatavaid teadmisi 12 olulises eluvaldkonnas. Lisaks saad iga nädal endale ka kodutööd, mida teha.

See on kokku rohkem kui 6 tundi väärt sisu.

Online kursus on loodud selleks, et saaksid täiel määral rakendada oma tõelist potentsiaali ning seeläbi elada ise õnnelikku elu ning positiivselt mõjutada ka inimesi enda ümber.

Enamasti oleme ise enda kõige suuremad takistajad. Aitab sellest! Lase endast välja tulla see, milleks sa tegelikult suuteline oled. Sina vajad seda. Teised inimesed vajavad seda! Seega ära võta teistelt võimalust ära saada osa sinu parimatest omadustest!

“Sinu aeg on piiratud, ära raiska seda kellegi teise elu elamiseks. Ära ela teiste inimeste mõtteviiside järgi. Ära lase teiste inimeste häälekatel arvamustel enda sisemist häält domineerida. Ja kõige tähtsam, sul peab olema julgust, et järgida oma südant ja intuitsiooni” – Steve Jobs

Online kursuse läbiviija on Edu Akadeemia üks asutaja Roland Tokko. 

Roland on enesearenguga tegelenud viimased 10+ aastat ja jõudnud tänaseks seisu, kus ta teab täpselt, mis on tema anded, tugevused ja kirg, ning need täidavad tema elu iga päev. Tal on vabadus valida, kellega, millal ja kus teha asju, mida ta armastab. Ta on täna rahvusvaheliselt väga hinnatud turundusstrateeg, maailmakuulsate koolitajate maaletooja, inspireerivate ja õpetlike laulude looja ning kõneleja.

Tema tänast elu iseloomustab hästi ta enda poolt öeldud fraas:

“Tabasin hiljuti ühel õhtul magama minnes ennast mõtlemast, et tahaks juba üles ärgata, sest nii palju ägedaid asju on elus toimumas ja ei jõua hommikut ära oodata, et uuesti “tööd” tegema hakata.”

See ei ole alati nii olnud, kaugel sellest (loe all veidi pikemalt). Selleni jõudmine on olnud aastatepikkune protsess, mida Roland sinuga värvikate lugude, praktiliste õppetundide ja inspireerivate laulude kaudu jagab.

Selle online kursuse eesmärk on aidata sul leida teekond sinu tegeliku potentsiaalini ja elada õnnelikku elu – just sellist, nagu sina soovid!

Saadaval kohe

 

Online‘is

 

 

 

 

Registreeri ja osta pilet siit
Kursus on eesti keeles!

Sellelt online kursuselt saad teada

Saad online kursusel praktilisi nõuandeid, milliste protsesside ja tegevuste abil sina oma tõelised anded üles leida saad või kuidas neid oma potentsiaali vääriliselt rakendada.
Kuidas oma kutsumus ja kirg muuta sissetulekuks, ilma et peaksid 24/7 rabama.
Nõuanded, kuidas jõuda oma suurte ja väikeste eesmärkide saavutamiseni protsessi nautides, ilma, et peaksid vere ninast välja punnitama.
Kuidas luua tugev alus igasugustele suhetele? Nii tööalaselt kui ka eraelus.
Kuidas saavutada oma eesmärgid, nautides protsessi, ükskõik, kui suured su eesmärgid on?
Kuidas jõuda vähema ajaga rohkem ning samal ajal vabastada enda jaoks aega, mida täiel rinnal nautida.
Kuidas tõsta oma energiataset läbi toitumise ja sind ümbritsevate asjade, inimeste ja keskkonna abil.
Kuidas panna teised kaasa tulema sinu ideede ja mõtetega ning kuidas müüa ja turundada iseennast, oma tooteid või teenuseid.
Kuidas arendada oma eneseväljenduse oskust kõige kiiremini. Praktilised nõuanded nii ühe kui tuhandete inimestega samaaegselt komminkeerumisel.
Kuidas saada teised endaga kaasa tulema ja olla eeskujuks, ükskõik mida sa ette võtad.
Kuidas saavutada sisemine rahulolu ükskõik, kui raskes seisus sa oled või missugusesse olukorda satud.
Kuidas luua oma ellu märkimisväärselt finantsilist küllust ja kasvatada oma sissetulekuid. Mis hoiab sind tagasi oma rahalist seisu parandamast ja kuidas need blokeeringud ületada.
Kuidas ennast hoolimata välistest teguritest seesmiselt käimas hoida. Saad kaasa praktilised tööriistad, kuidas oma motiveeritust märkimisväärselt tõsta.

Lisaks:

Saad online kursuse näol võimaluse vaadata videosid ja õppida endale sobival ajal ning sobivas tempos. 
Saad iganädalaselt kodutöid, mis teadmisi veelgi paremini ellu aitavad rakendada.
Saad suures koguses inspiratsiooni ja praktilisi ideid ja nõuandeid, mida oma elus kohe rakendama hakata.
roland-singing-on-wealth-forum-finland-stage

See online kursus on sinu jaoks, kui:

Soovid oma tegude ja saavutustega olla eeskujuks ning inspiratsiooniks nii iseendale kui ka teistele;
Tahad aidata teisi inimesi ja anda maailmale oma panuse;
Soovid oma eesmärkideni ja unistusteni jõuda protsessi nautides;
Tead, et oled suuteline veelgi rohkemaks;
Oled avatud uute olukordade ja inimestega kohtumisele;
Oled valmis oma unistuste elu saavutamise nimel pingutama ja õpitut rakendama.

See online kursus ei ole sinu jaoks, kui:

Otsid kiirelt rikkaks saamise skeeme või muid imevalemeid, mis sulle üleöö tulemusi tooks;
Sa ei ole valmis oma eesmärkide ja unistuste nimel pingutama;
Sa teed asju ainult sellepärast, et suurendada oma isiklikku heaolu;
Sa ei ole valmis teisi abistama, kui oled ise edu saavutanud.

Esineja

Roland Tokko

Edu Akadeemia üks asutajatest

Rolandi teekond oma unistuste eluni on olnud pikk protsess. Ta lõpetas gümnaasiumi, teadmata, mida elult tahab, mis on tema tugevused või tegelik potentsiaal. Tal puudus enesekindlus ja julgus rohkem kui 3 inimese ees oma arvamust avaldada. Ta läks ülikooli õppima midagi, mis talle absoluutselt ei meeldinud, kulutas 4 aastat oma elust seda lõpetamata ning pole tänaseks õpitust midagi kasutanud.

2011. aastal korraldas ta muusikafestivali, millega kaotas 25 000 eurot, olles samal ajal vahetult enne tulnud ära palgatöölt. Tal läks paar aastat, et sellest seisust välja tulla ja kõik võlad tagasi maksta.

Täna aitab Roland teistel inimestel oma tugevusi ja tegelikku potentsiaali avastada. Ta teab, mida oma elult soovib, mis on tema tugevused ja kuidas neid kasutada nii, et võimalikult paljud inimesed kasu saaksid. Enam ei ole tema jaoks probleem astuda lavale 1000 või rohkema inimese ette.

“Ma tean, et minu tugevuseks on inimestega kontakti loomine ja koostöö tegemine, kuid koolis on need vahele segamine ja maha tegemine ehk petmine. Kooliajal ei teadnud ma, et need on minu tugevused, ja püüdsin teha asju, mis mulle tegelikult ei meeldinud. Alles siis, kui hakkasin tegelema enesearenguga, sain aru, mida ma tegelikult elus teha soovin ja mis on minu tõelised anded ning mida tehes ennast õnnelikult tunnen,” kommenteerib Roland.

2013. aastast on Roland teinud koostööd maailma suurima seminarikorraldusettevõttega Success Resources ja viinud Ida-Euroopast üle 1000 inimese osalema Anthony Robbinsi koolitusele Londonis. 2015. aastal korraldas ta Edu Akadeemiaga Eesti läbi aegade suurima finantsteemalise seminari Wealth Forum, mis tõi Saku Suurhalli 2500 inimest enam kui 10 riigist. Lisaks korraldamisele oli Roland seal päevajuhiks. Sellele järgnes esimene rahvusvaheline esinemine, mis toimus Kasahstanis Global Business Forumil, kus oli 1000 osalejat ja mille peaesinejaks oli Jean-Claude van Damme.

Roland on tänaseks jaganud lava paljude maailmakuulsate tegijatega, lisaks van Dammele ka Robert Kiyosaki, Jack Canfieldi, Nick Vujcici ja Eric Edmeades’i jt.

Koolitajana on Rolandit iseloomustatud kui väga inspireeriva, praktilise, lõbusa ja siirana. Ta suudab luua hea õhkkonna, kus inimesed tunnevad ennast hästi ja õppimine toimub kui iseenesest.

Tagasisidesid online kursuse aluseks oleva "12 asja, mida koolis ei õpetatud..." raamatu lugejatelt.

_MG_0664
 • Marit Kesküla


  “Võiksin öelda julgelt, et see raamat tõenäoliselt muutis mu elu. Isegi esimesed 20 lehekülge õpetasid mulle nii palju uusi asju. Lugesin raamatu vaid paari päevaga läbi (tavaliselt mul läheb nädalaid ühe raamatuga) kuna see lihtsalt oli nii huvitav. Kokkuvõttes õppisin nii palju kasulikku, et ma isegi ei suudaks kõike loetleda. Olen nii tänulik, et see raamat kirjutati ja et see minuni jõudis! Soovitaksin kõigil inimestel seda lugeda”

 • Eha


  “12 asja on juba kaks korda loetud. Tänu sellele, sain just uue töö”

 • Madli


  “Väga praktiline, head praktilised näited, mida saab kohe kasutama hakata”

 • Kelli Kuldvee


  “See andis mulle tohutult inspiratsiooni oma elus muudatuste sisse viimiseks”

 • Laine Randjärv


  “Soovitan lugeda. Heas keeles, lihtne ja usutav ning praktikas kasutatav materjal”

 • Peep Vain


  “Roland on ambitsioonikalt lähenenud laiale spektrile elus tähtsatele teemadele ning seejuures suutnud iga teema juures destilleerida olulisi tarkuseteri. Usun, et selle raamatu lugemine tekitab lugejas tahet oma elu mõnda valdkonda uuele tasemele upitada ning nii enda elukvaliteeti tervikuna parandada.”

 • Jaak Roosaare


  “See raamat on tõeline vägitükk – ühte lihtsalt loetavasse raamatusse on kokku kogutud kõik see elutarkus, mille omandamiseks kulub keskmisel koolilõpetajal aastakümneid. Raamatus on väga heas tasakaalus oma ala parimate mõtted ja Rolandi enda kogemused. Ainuke negatiivne emotsioon seda raamatut lugedes on väike kadeduseuss – miks ei oleks võinud ma nii head raamatut ise kirjutada???”

 • Ott Kiivikas


  “Roland on oma raamatus tõstatanud ühe väga huvitava probleemi, milleks on kooliharidus ja seal õpitu kohandamine tavaellu. Nagu elu on näidanud, erineb see sellest, mida me praktilises elus tegelikult heaks toimetulemiseks vajame.

  Vaatamata sellele, et Roland tsiteerib paljuski oma eelkäijate ja mentorite, kelleks on ärimaailmas tuntud nimed, nagu Robert Kiyosaki, Anthony Robbins ja Eric Edmeades, muudab minu jaoks selle raamatu väärtuslikuks just Rolandi enda tee ja kogemused, mida ta lugejatega jagab.

  Stardipositsioon oli tal sama, nagu igal teisel eestlasel, kuid tänu eneseharimisele ja kohtumisele õigete inimestega, on ta liikunud ja arendanud ennast sinna kuhu paljud sooviksid pürgida.”

Registreeri ja osta pilet siit

1. Vali endale sobiv pilet ning kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma ja osalejate kontaktandmed ning vali makseviis

 

Online kursuse pilet

Tavahind49,00

12 nädalane online kursus “12 asja, mida koolis ei õpetatud” – Üle 6 tunni videomaterjali!

Sooduskoodi saad sisestada järgmisel lehel.

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see koolitus ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest ürituse käigus märku ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 525 34 50