12 põhjust, miks on Wealth Forumil osalemine tähtis

09/10/2015

WF

Kas sa oled rahul oma praeguse rahalise seisuga? Kas raha jääb kuu lõpus piisavalt üle ja kas saad meelepäraselt palju reisida? Mis oleks, kui sul oleks oluliselt tugevamad teadmised finantsmaailmast ja saaksid panna raha enda heaks tööle, mitte ise kogu aeg raha heaks töötada?

27. oktoobril toimub Saku Suurhallis esmakordselt rahvusvaheline suursündmus Wealth Forum. Tegemist on täispika päevaga, kus maailmatasemel multimiljonärid jagavad oma teadmisi, kogemusi ja nõuandeid investeerimisest, ettevõtlusest ning motivatsiooni leidmisest.

12 peamist põhjust, miks on Wealth Forumile tulek su enda arengu jaoks äärmiselt oluline:
 1. Kuidas rahaliselt mitte sõltuda oma kaaslasest. Statistika näitab, et üle poolte abieludest lahutatakse. Samamoodi näitab statistika, et pärast lahutust halveneb naiste majanduslik olukord märgatavalt. Kim Kiyosaki on hea eeskuju kõigile naistele, kuidas olla mehe kõrval rahaasjades aktiivne ja iseseisev ning mitte sõltuda partnerist.
 2. Saad teada toimivatest tegevustest ja õigetest tööriistadest. Ise katsetama ja proovima hakkamine võib osutuda väga kulukaks ja ajamahukaks. Targem on kuulata inimesi, kes on need kadalipud juba läbinud ning oskavad sind suunata. Nii on tõenäosus esimesel korral õnnestuda oluliselt suurem.
 3. Hakkad rohkem tahtma. Kõige vähem, mida Wealth Forum sulle annab, on suuremad nõudmised, kõrgemad standardid, lennukamad eesmärgid ja rohkem ambitsioonikust.
 4. Oskad majanduslanguse paremini üle elada. Robert Kiyosaki ennustas 2008. aasta majanduslanguse täpselt. Nüüd tuleb tema sõnul veelgi suurem surutis, milles rumalad kaotavad, kuid targad võidavad. Wealth Forumil jagab Robert põhjalikult läbi analüüsitud soovitusi, et leiaksid viisi, kuidas krahhi ajal jalgadele jääda.
 5. Sa hakkad märkama võimalusi. Kui koos on tuhanded ettevõtjad ning laval viis inspireerivat esinejat, siis hakkad nägema tohutul hulgal võimalusi koostööks, ettevõtluseks, parema elu saavutamiseks, eesmärkide täitmiseks, enesetäiustamiseks ja finantshariduse tõstmiseks.
 6. Esimest korda Eestis on korraga laval 5 maailmatasemel ettevõtjat. Neli neist on multimiljonärid, kõik neist on ettevõtjad, investorid ja finantsvabaduse saavutanud praktikud. Õppimist neilt on küllaga!
 7. Wealth Forum annab sulle heas mõttes jalaga tagumikku. Ehk teisisõnu – kaua sa ootad, mõtled, kogud teadmisi, tunnetad õiget aega ja otsid vajalikku energiat? Hakka tegutsema! Kuulates terve päev edukaid inimesi, saad eneselegi ootamatult tugeva motivatsioonilaengu ja asud liikuma oma unistuste suunas.
 8. Saad teada, kuidas mõtlevad edukad inimesed. Asel Sydykova on suurepärane näide sellest, kuidas on võimalik Kõrgõstani väikekülast jõuda Londoni lavadele koolitama. Ta on pühendunud edupsühholoogiale ja oskab seda edasi anda nii, et saad kõike oma igapäevaelus kohe kasutada.
 9. Õpid tegema äri nii, et sul endal oleks vabadus reisida ja teha, mida tahad. Eric Edmeades on keskendunud ettevõtlusvabaduse õpetamisele. Ta ise on tugev praktik ning tänu sellele, et kõik tema ettevõtted toimivad ideaalselt ilma tema juuresolekuta, on tal võimalus koolitada, reisida ja puhata, palju soovib. Mis juhtub sinu firmaga, kui sooviksid homsest kolmeks kuuks reisile minna?
 10. Näited, kuidas kinnisvaraga edukaks saada. Kevin Green on mees, kellele kuulub Inglismaal üle 700 ühiku kinnisvara. Seda on palju! Tema esinemisest saad läbiproovitud süsteemid, kuidas kinnisvaraga tulu teenida. Hea uudis on see, et Kevini õpetused töötavad ka Eestis.
 11. Su ümber on umbes 3000 potentsiaalset partnerit. Saku Suurhall täitub edumeelsete inimestega, kes juba on või soovivad saada ettevõtjateks, investoriteks ning saavutada finantsiline vabadus. See on ideaalne koht, kust leida endale uusi äri- ja koostööpartnereid, mentoreid, tuttavaid ja sõpru ning miks mitte ka kaaslast kogu eluks.
 12. Saad teada, kuidas suurendada oma sissetulekuid 2 korda ilma tööaega suurendamata. Kõlab päris ahvatlevalt, eksole? Kõik esinejad on oma sissetulekuid märgatavalt suurendanud ja selliselt, et saad neid ideaalselt jäljendada. Tule kuula, saa aru ja asu tegutsema!

Autor: Getter Orusalu, www.kirjutaja.ee

Wealth Forum on mõeldud nii palgatöötajale kui ettevõtjale, nii suurfirma omanikule kui ka idufirmas nokitsejale, tudengile, aga miks mitte ka pensionärile.

Üritus toimub 27.oktoobril Saku Suurhallis. Täpsem info SIIT.