Olümpia hotelli konverentsikeskus, Tallinn

1. juuni 2019 kell 10.00-18.00

KÕIK ON VÕIMALIK – KA SINU JAOKS!

Selle päeva eesmärk lühidalt on võimaldada sul märgata endas, kui palju rohkemaks sa võimeline oled ja anda praktilised sammud, kuidas oma tegelikku potentsiaali rakendada. Samal ajal protsessi nautides ja elades elu, mis sind kõige õnnelikumaks teeb.

Kõik on võimalik – ka sinu jaoks workshop baseerub suuresti ülimenuka raamatu “12 asja, mida koolis ei õpetatud…” õpetustel. See on hea viis raamatus edasi antud parimate õppetundide ellu rakendamiseks.

Teadmised on ainult potentsiaalne jõud. Tegelik jõud peitub teadmiste rakendamises.

See workshop ongi just teadmiste ellu rakendamiseks. Jätame teooriad ukse taha ning läheme otse praktika juurde. Sellel workhopil ei ole sa lihtsalt kuulaja, vaid reaalselt tegeled oma erinevate eluvaldkonade edasi viimisega. Teeme seda läbi erinevate praktiliste harjutuste ja küsimuste, millele sul kohapeal oma vastused tuleb leida.

Sinu elukvaliteet on otseses seoses küsimuste kvaliteediga, mida endalt küsid.

Teeme kõike seda selleks, et saaksid täiel määral rakendada oma tõelist potentsiaali ning seeläbi elada ise õnnelikku elu ning positiivselt mõjutada ka inimesi enda ümber.

Workshopil tuleb lavale läbiviija Roland Tokko kõrval veel 3 külalisesinejat, kes on kõik Eesti koolitusmaastiku tõelised tipptegijad ning 4 peale koos toovad nad lavale üle 60 aasta enesearendamise kogemust.

See annab sulle inspiratsiooni, ideid ja praktilisi nõuandeid erinevatelt Eesti tegijatelt.

Lisaks on workshop vürtsitatud terve hulga inspireerivate lauludega, mis õppetunde veelgi süvendavad ning aitavad vajalikke samme oma elus veelgi enesekindlamalt teha.

Enamasti oleme ise enda kõige suuremad takistajad. Aitab sellest! Lase endast välja tulla see, milleks sa tegelikult suuteline oled. Sina vajad seda. Teised inimesed vajavad seda! Seega ära võta teistelt võimalust ära saada osa sinu parimatest omadustest!

“Sinu aeg on piiratud, seega ära raiska seda kellegi teise elu elamiseks. Ära ela teiste inimeste mõtteviiside järgi. Ära lase teiste inimeste häälekatel arvamustel enda sisemist häält domineerida. Ja kõige tähtsam, sul peab olema julgust, et järgida oma südant ja intuitsiooni” – Steve Jobs

Workshopi kokkupanija on Edu Akadeemia üks asutaja Roland Tokko. 

Roland on enesearenguga tegelenud viimased 10 aastat ja jõudnud tänaseks seisu, kus ta teab täpselt, mis on tema anded, tugevused ja kirg, ning need täidavad tema elu iga päev. Tal on vabadus valida, kellega, millal ja kus teha asju, mida ta armastab. Ta on täna rahvusvaheliselt väga hinnatud turundusstrateeg, maailmakuulsate koolitajate maaletooja, raamatu “12 asja, mida koolis ei õpetatud…” autor, inspireerivate ja õpetlike laulude looja ning kõneleja.

Tema tänast elu iseloomustab hästi ta enda poolt öeldud fraas:

“Tabasin hiljuti ühel õhtul magama minnes ennast mõtlemast, et tahaks juba üles ärgata, sest nii palju ägedaid asju on elus toimumas ja ei jõua hommikut ära oodata, et uuesti “tööd” tegema hakata.”

See ei ole alati nii olnud, kaugel sellest (loe all veidi pikemalt). Selleni jõudmine on olnud aastatepikkune protsess, mida Roland sinuga värvikate lugude, praktiliste õppetundide ja inspireerivate laulude kaudu jagab.

Selle workshopi eesmärk on tuua välja sinus see, mis võimalda sul elada oma potentsiaali vääriliselt. Õnnelikku elu – just sellist, nagu sina soovid!

1. juuni 2019

kell 10.00-18.00

 

Olümpia hotelli konverentsikeskus, Tallinn

 

 

 

 

Registreeri ja osta pilet siit
Üritus on eesti keeles!

Sellelt workshopilt saad teada

Saad workshopil praktilisi nõuandeid, milliste protsesside ja tegevuste abil sina oma ande üles leida saad või kuidas neid oma potentsiaali vääriliselt rakendada.
Saad nõuanded, kuidas jõuda oma suurte ja väikeste eesmärkide saavutamiseni protsessi nautides, ilma, et peaksid vere ninast välja punnitama.
Kuidas luua tugev alus igasugustele suhetele? Nii tööalaselt kui ka eraelus.
Saad teada, kuidas jõuda vähema ajaga rohkem ning samal ajal vabastada enda jaoks aega, mida täiel rinnal nautida.
Leiad nõuandeid, mis vabastavad märkimisväärselt energiat, mis sinu sees peidus on, kuid mattunud asjade, inimeste ja sind ümbritseva keskkonna alla.
Kuidas panna teised kaasa tulema sinu ideede ja mõtetega ning kuidas müüa ja turundada iseennast, oma tooteid või teenuseid.
Praktilise juhise, kuidas oma esinemist alustada nii, et saad kohe kuulajate tähelepanu ning tunned ennast ka ise selle juures hästi.
Milline oled sina liidrina ja mis takistab sind veel paremaks saamast?
Kuidas saavutada sisemine rahulolu ükskõik, kui raskes seisus sa oled või missugusesse olukorda satud.
Kuidas luua oma ellu märkimisväärselt finantsilist küllust. Mis hoiab sind tagasi oma rahalist seisu parandamast ja kuidas need blokeeringud ületada.
Kuidas ennast hoolimata välistest teguritest seesmiselt käimas hoida.
Saad kaasa praktilise tööriista, kuidas ennast hetkega viia seisundisse, nagu oleksid sa just midagi suurejoonelist korda saatnud. Eriti hea kasutada vahetult enne mõnda väga olulist hetke, kui tunned veidi ebakindlust.

Lisaks:

On ruumis terve hulk sinuga sarnaselt mõtlevaid inimesi, kellega sul on võimalus tutvuda, teha praktilisi harjutusi ja jagada positiivset energiat.
Saad suures koguses inspiratsiooni ja praktilisi ideid ja nõuandeid, mida oma elus kohe rakendama hakata.
Kuuled hariva sisuga laule, mis aitavad õpitut alateadvusse kinnistada ja tekitavad ruumis väga erilise energia.
roland-singing-on-wealth-forum-finland-stage

See sündmus on sinu jaoks, kui:

Soovid oma tegude ja saavutustega olla eeskujuks ning inspiratsiooniks nii iseendale kui ka teistele;
Tahad aidata teisi inimesi ja anda maailmale oma panuse;
Soovid oma eesmärkideni ja unistusteni jõuda protsessi nautides;
Tead, et oled suuteline veelgi rohkemaks;
Oled avatud uute olukordade ja inimestega kohtumisele;
Oled valmis oma unistuste elu saavutamise nimel pingutama ja õpitut rakendama.

See sündmus ei ole sinu jaoks, kui:

Otsid kiirelt rikkaks saamise skeeme või muid imevalemeid, mis sulle üleöö tulemusi tooks;
Sa ei ole valmis oma eesmärkide ja unistuste nimel pingutama;
Sa teed asju ainult sellepärast, et suurendada oma isiklikku heaolu;
Sa ei ole valmis teisi abistama, kui oled ise edu saavutanud.

Esinejad

Peep Vain

Peep Vainu kohta võib julgelt öelda Eesti läbi aegade tuntuim ja edukaim koolitaja. Ta on inspireerinud tuhandeid inimesi elama elu, milleks nad võimelised on. Ta on raamatute “Kõige tähtsam küsimus” ja “Keset elu” autor, rahvusvaheliselt eduka IT-firma Pipedrive asutaja-investor. Viimased viis aastat on Peep olnud pikemal puhkusel ja õppinud muusikat. Kuid nüüd on ta tagasi!

Marlen Annabel Kubri

Marlen Annabel Kubri on teadliku elu loomise koolitaja, videoblogi Marlen Annabel TV looja ning coach. Marlen aitab inimesel jõuda oma isikliku väeni ning õpetab lihtsate ja hästi praktiliste sammudega, kuidas igaüks saab ise oma elu muuta ja järgmise taseme peale astuda.

Harald Lepisk

Harald Lepisk on rahvusvaheline enesearengu koolitaja ja innovatsiooniprogrammide moderaator. Tema loodud Inspiratsioon.ee arengukeskkond, Kireleidja ja Lugudevestja rakendus ning Elu Loomingu podcast aitavad inimestel saada uuesti kontakti enda elu eesmärgi ja loomingulise potentsiaaliga. Viimased 13 aastat pühendunult koolitamist ja loovuse uurimist on viinud ta esinema 15 riiki ning tema e-kursustel on õpilasi 158 riigist.

Roland Tokko

Roland Tokko teekond oma unistuste eluni on olnud pikk protsess. Ta lõpetas gümnaasiumi, teadmata, mida elult tahab, mis on tema tugevused või tegelik potentsiaal. Tal puudus enesekindlus ja julgus rohkem kui 3 inimese ees oma arvamust avaldada. Ta läks ülikooli õppima midagi, mis talle absoluutselt ei meeldinud, kulutas 4 aastat oma elust seda lõpetamata ning pole tänaseks õpitust midagi kasutanud.

2011. aastal korraldas ta muusikafestivali, millega kaotas 25 000 eurot, olles samal ajal vahetult enne tulnud ära palgatöölt. Tal läks paar aastat, et sellest seisust välja tulla ja kõik võlad tagasi maksta.

Täna aitab Roland teistel inimestel oma tugevusi ja tegelikku potentsiaali avastada. Ta teab, mida oma elult soovib, mis on tema tugevused ja kuidas neid kasutada nii, et võimalikult paljud inimesed kasu saaksid. Enam ei ole tema jaoks probleem astuda lavale 1000 või rohkema inimese ette.

“Ma tean, et minu tugevuseks on inimestega kontakti loomine ja koostöö tegemine, kuid koolis on need vahele segamine ja maha tegemine ehk petmine. Kooliajal ei teadnud ma, et need on minu tugevused, ja püüdsin teha asju, mis mulle tegelikult ei meeldinud. Alles siis, kui hakkasin tegelema enesearenguga, sain aru, mida ma tegelikult elus teha soovin ja mis on minu tõelised anded ning mida tehes ennast õnnelikult tunnen,” kommenteerib Roland.

2013. aastast on Roland teinud koostööd maailma suurima seminarikorraldusettevõttega Success Resources ja viinud Ida-Euroopast üle 1000 inimese osalema Anthony Robbinsi koolitusele Londonis. 2015. aastal korraldas ta Edu Akadeemiaga Eesti läbi aegade suurima finantsteemalise seminari Wealth Forum, mis tõi Saku Suurhalli 2500 inimest enam kui 10 riigist. Lisaks korraldamisele oli Roland seal päevajuhiks. Sellele järgnes esimene rahvusvaheline esinemine, mis toimus Kasahstanis Global Business Forumil, kus oli 1000 osalejat ja mille peaesinejaks oli Jean-Claude van Damme.

Roland on tänaseks jaganud lava paljude maailmakuulsate tegijatega, lisaks van Dammele ka Robert Kiyosaki, Jack Canfield, Eric Edmeades jt.

Esinejana on Rolandit iseloomustatud kui väga inspireeriva, praktilise, lõbusa ja siirana. Ta suudab luua hea õhkkonna, kus inimesed tunnevad ennast hästi ja õppimine toimub kui iseenesest.

Lisaks teeb ta midagi ainulaadset kogu maailmas. Praktiliste nõuannete ja lugude jagamise kõrvale esitab Roland ka inspireeriva ja õpetliku sisuga laule, mis loovad erilise õhkkonna ning aitavad veelgi paremini õpitut sinu alateadvusse kinnistada.

Tagasiside eelmisel kontseminaril osalenutelt

_MG_0664
 • Silja ja Maarja Holter


  “Laulude ajal tuleb lausa pisar silma. Inimvõimed ja nende kasutamine. ja sisu muidugi.”

 • Kadri Kristelle


  “Osalesin eilsel kontseminaril ja see oli väga vahva ja kasulik :) Laulud super, sõnumid super, läbiviimine super, õhkkond super. Suur-suur aitäh! :)”

 • Grethen Kuusik


  “Laulude tekstid ja Rolandi innukas esitus. Kõik teemad ja laulud olid kenasti põimitud ja loogiliselt võis üks asi teiseni. Head näpunäited reaalseks kasutamiseks.”

 • Steivi Palmet


  Mulle meeldis väga ürituse kontseptsioon, ülesehitus. Mulle meeldisid väga Rolandi laulud ja see kuidas ta neid laulis – kirega. Lauludega edasi antud sõnum. Igas laulus on sügavamõtteline sõnum, see pole vaid viisijupp vaid nendes on mõte ja sisu mille me oma igapäeva rutiinis unustame. Igati tore ettevõtmine ja olla seal ja näha kuidas Roland on suutnud kombineerida kaks oma suurimat kirge üheks on suurepäraseks näiteks, et kõik on võimalik kui julgeda teha asju vastavalt oma südamesoovile. Tema on suutnud oma kaks kirge kokku viia ja lõpptulemus oli minu jaoks sügavalt motiveeriv ja positiivne. Ilmselgelt on ta eeskuju ja motivaator näitamakas, et kõik on võimalik”

 • “Laulude ajal tuleb lausa pisar silma. Inimvõimed ja nende kasutamine. ja sisu muidugi.”

 • “Osalesin eilsel kontseminaril ja see oli väga vahva ja kasulik :) Laulud super, sõnumid super, läbiviimine super, õhkkond super. Suur-suur aitäh! :)”

 • “Laulud oma sisuga olid kõige toredamad. Neist võiks kunagi välja anda plaadi – oleksin kindel huviline. Toredad olid ka praktilised harjutused ja näited elust”

 • Kõigega ülimalt rahul! See oma kogemuste jagamine annab kordades parema arusaama, mis kõik on ka minu jaoks võimalik! Eriti kui neid kogemusi jagab eestlane. Suurepärased inimesed tulid kohale, suurepärane õhkkond. Tõesti kõigega ülimalt rahul!”

Registreeri ja osta pilet siit

1. Vali endale sobiv pilet ning kogus

2. Kliki “Lisa korvi” nupule, mis viib sind ostukorvi

3. Kui sul on olemas sooduskood, saad selle sisestada ostukorvis

4. Ostu vormistamiseks sisesta oma ja osalejate kontaktandmed ning vali makseviis

 

Koolitus on välja müüdud!

Notify me. We send you a message on your e-mail, if more tickets become available

Ostule kehtib ka meie Raha Tagasi garantii: Kui tunned mingil põhjusel, et see koolitus ei täitnud sinu ootusi, siis anna sellest ürituse käigus märku ja maksame sulle kogu raha tagasi.

Kontakt

Kerttu Hrustaljov

Edu Akadeemia

Vastan sulle esimesel võimalusel

Kui soovid helistada, tee seda numbril:

+372 525 3450